» » Ситуация в Новоодесском районе под контролем!

Ситуация в Новоодесском районе под контролем!

Ситуация в Новоодесском районе под контролем!
Недопущення розповсюдження вірусу африканської чуми свиней - питання номер один у Новоодеському районі. Адже цей небезпечний вірус уже офіційно підтверджено і в селах Баловне та Димівське.

Щодня на засіданнях штабу, створеного задля координації спільних дій, обговорюються питання, що виникають у процесі роботи, щоб тримати ситуацію під контролем.

Голова райдержадміністрації Євгеній Вербін наголосив, що сьогодні вкрай важливо діяти оперативно і злагоджено. Звернув увагу, що необхідно максимально ефективно організовувати функціонування карантинних ветеринарно-поліцейських постів, особливо на трасі державного значення. Вони облаштовані згідно з вимогами: встановлені дезбар`єри на виїздах із Нової Одеси, цілодово ведеться чергування, виготовлені нові попереджувальні плакати, аби водії бачили, що в`їжджають у карантинну зону. Проте Служба автомобільних доріг ще досі не погодила схеми встановлення дорожніх знаків по трасі Р-06.

На контролі – проведення профілактичних заходів на всіх підприємствах, торговельних точках міста. Створено групу, яка здійснюватиме нагляд за дотримання санітарних норм підприємствами, що працюють в зоні карантину. Особливо це стосується переробних підприємств. У разі їх невиконання можливе тимчасове закриття. Визначено комплекс профілактичних заходів, необхідних під час перевезення пасажирським транспортом.

Про подвірний обхід для обліку й вилучення свинопоголів`я у домогосподарствах міста доповів міський голова Олександр Поляков, зазначивши, що вже вилучено 247 голів свиней у приватних домогосподарствах (загальна вага 12283 кг). Обходи продовжуються. Повторно обстежено всі околиці міста й частково - плавні.

Прийнято рішення перевірити об’єкти можливого утримання поголів’я свиней, оголосити особливий режим утримання цих тварин у місцях їх утримання, що розташовані за межами міста.

В робочому режимі вирішуються й інші питання, щоб скоординувати роботу так, аби усунути існуючі проблеми й попередити виникнення нових.

Шановні новоодесити, жителі району!

Сподіваємося на ваше розуміння ситуації. Адже нині важливо не допустити поширення вірусу на інші території. Нагадуємо, що компенсація надаватиметься не за мертвих тварин, а за вилучених. Тому не приховуйте інформацію. Навпаки, викликайте спеціалістів, які нададуть пораду, проведуть дезінфекцію приміщення.

З усіх питань звертайтеся тел.: 2-12-92, 9-21-69.


В Новоодеському районі продовжуються комплексні заходи щодо локалізації спалаху африканської чуми свиней. За даними оперативного штабу на 07 серпня 2016 року в населення міста вилучено 285 тварин, загальною вагою 13806 кг. Залишається повторно обійти 950 дворів. Приймаються відповідні міри із запобігання поширенню вірусу АЧС у селах Димівське й Баловне, де виявлено захворювання.

Працюють пости, дезінфекційні бар`єри на виїздах із міста та сіл. Оперативні групи, до складу яких входять працівники поліції, підрозділу МНС, ветеринарної медицини здійснюють контроль за транспортом.

Двічі на день проводяться засідання оперативного штабу, який координує забезпечення постів пальним, дезінфекційним розчином. Організовано харчування для залучених працівників. У цьому допомагають спонсори.

Перевіряється виконання приписів щодо використання дезінфекційних килимків у закладах і установах.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!