» » В Новоодесской райгосадминистрации 18 августа прошло очередное заседания штаба по чрезвычайным ситуациям

В Новоодесской райгосадминистрации 18 августа прошло очередное заседания штаба по чрезвычайным ситуациям

В Новоодесской райгосадминистрации 18 августа прошло очередное заседания штаба по чрезвычайным ситуациям
18 серпня 2016 року на черговому засіданні штабу з надзвичайної ситуації в робочому режимі розглянули питання, що виникли під час проведення комплексу заходів, спрямованих на недопущення розповсюдження вірусу африканської чуми свиней. Скоординували роботу так, аби усунути існуючі проблеми й попередити виникнення нових.

Голова райдержадміністрації Євгеній Вербін знову звернув увагу на те, що необхідно максимально ефективно організувати функціонування карантинних ветеринарно-поліцейських постів, особливо на трасі державного значення. Також дав доручення службам повторно перевірити торгівельну мережу району, підприємства та установи на забезпечення дезінфекційних засобів для недопущення розповсюдження вірусу АЧС.

Наголосив, що кожен керівник має подбати про виконання приписів щодо профілактичних заходів. Особливо це стосується переробних підприємств. У разі їх невиконання можливе тимчасове закриття.

Окреслено заходи для облаштування блок постів, перевірки роботи генераторів, забезпечення паливно мастильними матеріалами та ремонт необхідного інвентаря.
Кожному фахівцю відповідного напрямку роботи надано доручення по усуненню недоліків.Міський голова Олександр Поляков проінформував, що протягом попереднього дня нових спалахів епідемії не зафіксовано. Обстеження домоволодінь міста проведено в повному обсязі.

Постійно проводиться обстеження центральних околиць і плавнів прилеглої території міста.

Голова районної ради Микола Заболотний доповів про взаємодію із сільськими радами. На часі у селах Баловне, Підлісне та Димівське спалахів африканської чуми свиней не зафіксовано. У цих селах встановлено карантин та тривають роботи по дезінфекції підсобних господарств, домоволодінь де були зафіксовані спалахи африканської чуми свиней.

Шановні Новоодесити, жителі району!

Сподіваємося на ваше розуміння ситуації. Адже нині важливо не допустити поширення вірусу на інші території
.

З усіх питань звертайтеся тел.: 2-12-92, 9-21-69.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!