» » Исполняющий обязанности главы Новоодесской РГА провёл совещание в котором были затронуты важные вопросы для района

Исполняющий обязанности главы Новоодесской РГА провёл совещание в котором были затронуты важные вопросы для района

Исполняющий обязанности главы Новоодесской РГА провёл совещание в котором были затронуты важные вопросы для района
1 березня 2017 року в Новоодеській райдержадміністрації під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександра Васильовича Гриценка відбулася нарада, в якій взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Галина Григорівна Лунгол, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ірина Миколаївна Чубук, начальники структурних підрозділів, управлінь і відділів Новоодеської райдержадміністрації, керівники місцевих територіальних органів, організацій, установ району, голови міської та сільських рад .

В ході наради були розглянуті та обговорені питання:

- Про удосконалення порядку надання населенню житлових субсидій доповіла начальник соціального захисту населення райдержадміністрації Н. Д.Поляруш , яка повідомила що станом на 28.02.2017 року отримувачами субсидії на житлово-комунальні послуги в Новоодеському районі являється 8049 домогосподарств, а в цілому по району налічується 10897 домогосподарств. Пільгами користуються 1115 домогосподарств. Була акцентована увага на тому, що призначення субсидії на СГТП відрізняється від субсидії на ЖКП. Субсидія для придбання твердого палива та скрапленого газу(СГТП) призначається один раз на календарний рік при цьому даному господарству субсидія на оплату житлово-комунальних послуг (електроенергія, централізоване водопостачання та газопостачання до плити) розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

Скасовано норму стосовно призначення субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу на наступний період без звернення громадян. У зв’язку з цим призначення субсидії на 2017 рік буде здійснюватись на підставі заяви та декларації за особистим зверненням. Субсидія на СГТП призначається із розрахунку доходів за попередній рік та враховуючи вартість твердого палива та скрапленого газу. Для призначення субсидії з квітня поточного року необхідно вже зараз звернутись до УСЗН.

- Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Гажа М. Ю. доповіла про виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» щодо соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Станом на 01.01.2017 року на обліку служби перебуває 105 дітей із 38 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Сім’ї СЖО є на території сільських рад Новоодеського району, крім Костянтинівської сільської ради. На сьогодні є постійна потреба втручання владних структур у події, які відбуваються в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. Це насильство між дорослими членами сім’ї, жорстоке поводження з дітьми в сім’ях, пияцтво, наркоманія батьків, недогляд за дітьми.

З метою профілактики негативних явищ в сім’ях та раннього сирітства, потрібно підвищити профілактичну роботу в цьому напрямку, а саме активізувати роботу громадських інспекцій при сільських радах. Позбавлення батьківських прав вживати як крайню міру. Вжити всіх необхідних заходів щодо виправлення сім’ї, підтримання родинних стосунків та надання необхідної допомоги. Адже усі діти вірять, що гідні любові і турботи. Адже минуле таких дітей не повинно визначати їхнє майбутнє!

- Про публічне представлення звіту про виконання районного бюджету Новоодеського району за 2016 рік доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Васильєв С.М..

- Казакуца В.В., начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, ознайомив присутніх з проведенням підготовки весняно- польових робіт на території району.

- Про підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільних навчальних закладів, які перебувають у власності органів місцевого самоврядування доповів Багнюк В.І., начальник відділу освіти райдержадміністрації.

- Завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Щербина В.В. інформував присутніх про проведення заходів щодо недопущення виникнення та ліквідації пожеж в житловому секторі та на відкритих територіях населених пунктів району.

-Військовий комісар Новоодеського районного військового комісаріату Ямбаршев С.Г. ознайомив з умовами військової служби за контрактом та доповів про стан приписки юнаків 2000 року народження.

- Про стан виконавської дисципліни у виконавчих комітетах міської та сільських рад району при відпрацюванні розпорядчих документів органів вищого рівня у січні 2017 року ознайомив завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації Зайцев О. О.

За результатами розгляду питань порядку денного наради керівники отримали ряд доручень від заступника голови районної державної адміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!