» » На Миколаївщині активно триває процес реорганізації райдержадміністрацій

На Миколаївщині активно триває процес реорганізації райдержадміністрацій

На Миколаївщині активно триває процес реорганізації райдержадміністрацій
28 січня, за участю першого заступника голови облдержадміністрації Георгія Решетілова та керівниці апарату Миколаївської облдержадміністрації Світлани Ломакіної відбулась відеоселекторна нарада з головами комісій з реорганізації РДА та їх заступниками. На порядку денному стояло питання виконання заходів з реорганізації райдержадміністрацій.

На початку наради Георгій Решетілов представив учасникам нову керівницю апарату Миколаївської ОДА Світлану Ломакіну, яка з сьогоднішнього дня приступила до виконання обов’язків. Він зазначив, що наразі Світлана Геннадіївна також буде координувати процес реорганізації райдержадміністрацій.

На нараді було розглянуто питання вивільнення державних службовців райдержадміністрацій у зв’язку з припиненням їх функціонування. Начальниця юридичного відділу апарату облдержадміністрації Світлана Русс поінформувала, що відповідно до роз’яснення Національного агентства України з питань державної служби від 16.01.2021 № 125-р/з звільнення державних службовців апарату та структурних підрозділів здійснюється відповідно керівником апарату або керівником структурного підрозділу РДА.

Світлана Ломакіна зазначила, що у разі виникнення додаткових питань, Миколаївська облдержадміністрація в обов’язковому порядку сприятиме у вирішенні проблемних питань.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!