» » Услуги сервисных центров МВД доступны в каждом уголке Николаевской области

Услуги сервисных центров МВД доступны в каждом уголке Николаевской области

Напередодні вихідних, фахівці мобільного сервісного центру МВС завітали до м. Снігурівка й, як завжди, працювали до останнього клієнта.

Місцевим жителям до найближчого сервісного центру МВС слід їхати близько 80 км, тому доволі часто замовляють приїзд фахівців «до себе додому».

Адміністраторами здійснено 10 реєстрацій та перереєстрацій транспортних засобів, серед яких був 1 шкільний автобус Олександрівської загальноосвітньої школи. Також було здійснено обмін посвідчення водія виданого вперше клієнту на 2 роки.

Мобільний сервісний центр МВС надає найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей у віддалених районах області, де немає стаціонарних центрів.

У кожному мобільному центрі працюють два адміністратори та експерт, який проводить експертизу транспортних засобів. Стандарти сервісу такі ж як і у стаціонарних центрах — наприклад, час на обмін посвідчення водія не перевищує 20-30 хвилин, адже воно друкується прямо на місці на спеціальному принтері з усіма ступенями захисту та за допомогою новітніх технічних засобів, якими обладнано мобільний сервісний центр МВС.

«Мобільний сервіс готовий виїхати в будь-який населений пункт Миколаївщини. Для цього потрібно звернутися до місцевих органів виконавчої влади, які передають нам запити від громадян, і слідкувати за графіком виїздів на сайті сервісних центрів МВС. Минулого року таким чином було надано понад 300 послуг, тим самим зекономлено час людей, яким не довелося їхати за декілька десятків кілометрів до найближчого центру»,- розповів Геннадій Погорєлов, начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Миколаївській області.

Працює мобільний центр на запит від місцевих органів виконавчої влади. Громадяни з легкістю знайдуть інформацію про потрібні документи, графік роботи МСЦ МВС та інтерактивну карту маршрутів на офіційному веб-сайті myk.hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (063) 637-37-62 або запитати на офіційній сторінці Facebook регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Миколаївській області.

Шановні клієнти! Не забувайте носити захисні маски та рукавички, мийте ретельно руки та дотримуйтеся безпечної дистанції.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!