» » Більше сотні ворожих снарядів, бомб та ракет, що залишались після обстрілів, знищили миколаївські вибухотехніки поліції з початку війни

Більше сотні ворожих снарядів, бомб та ракет, що залишались після обстрілів, знищили миколаївські вибухотехніки поліції з початку війни


Майже щодня із початку повномасштабного російського вторгнення в Україну фахівці вибухотехнічної служби ГУНП в Миколаївській області відпрацьовують повідомлення, що стосуються виявлення боєприпасів, які ідентифіковані, як небезпечні.

Упродовж місяця вибухотехніки отримали більше пів сотні таких викликів та знешкодили понад 100 ворожих снарядів, бомб та ракет.Поліцейські фахово усувають загрозу вибухів, а іноді, через небезпеку транспортування, знешкоджують боєприпаси, що не здетонували, прямо на місцях.

- Працювати доводиться у різних умовах та з новими видами вибухівок, проте це не становить особливих складнощів, - повідомляє керівник вибухотехнічної служби поліції Анатолій Чичельницький.

Вибухотехніки закликають громадян бути пильними та обережними. Ні в якому разі не чіпати підозрілі предмети, а це можуть бути і звичайні речі з побуту: касети, іграшки, пакунки, коробки, проте в них може знаходитись замаскована вибухівка.

Про виявлення подібних знахідок повідомте на спецлінію 102 або 101 – вам допоможуть тільки фахівці.

Бережіть себе і Україну!Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!