» » Миколаївський поліцейський підрозділ криміналістів отримав уніфіковані фахові валізи

Миколаївський поліцейський підрозділ криміналістів отримав уніфіковані фахові валізи


Задля допомоги спеціалістам-криміналістам у роботі, особливо в умовах відпрацювання звільнених територій після російської навали та атак, від Головного слідчого управління Національної поліції України 25 криміналістичних валіз слідчому управлінню передав керівник обласного главку поліції Сергій Шайхет.

Низка експертних валіз за балістичним, трасологічним, дактилоскопічним та іншими напрямками відтепер допоможе оперативніше та якісніше збирати докази на місці скоєння злочинів.

- Збирати докази злочинів російської армії у населених пунктах нашого регіону відтепер, за підтримки та сприяння Головного слідчого управління НПУ, ви матимете можливість більш ефективно, використовуючи спеціалізовані криміналістичні валізи, - звертаючись до криміналістів, зазначив Сергій Шайхет.

У свою чергу очільник слідчого управління Едуард Соловйов від усього колективу подякував ГУНП та ГСУ Національної поліції України за підтримку й надання допомоги криміналістичному підрозділу.Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!