» » На Миколаївському та Херсонському напрямку противник продовжує ведення бойових дій та інженерне облаштування зайнятих позицій.

На Миколаївському та Херсонському напрямку противник продовжує ведення бойових дій та інженерне облаштування зайнятих позицій.


Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України на ранок 5 травня виглядає наступним чином:

Шановні мешканці та захисники півдня України!

На Миколаївському та Херсонському напрямку противник продовжує ведення бойових дій та інженерне облаштування зайнятих позицій.

Активних наступальних дій з метою просування ворога на захід не було, але протягом ночі нанесено ракетний удар по Кропивницькому, а Миколаїв вчергове вкрило «Смерчем» опівночі. Рашисти продовжують руйнування інфраструктури і психологічний тиск на населення всіх регіонів України. На щастя постраждалих після ракетних ударів нема.

Натомість, після результативної роботи наших ракетно-артилерійських підрозділів по ворожих позиціях, попередньо втрати противника складають 14 рашистів. Також знищено 2 системи залпового вогню «Град», самохідну гаубицю «Мста-С» та іншу автомобільну техніку вражин.

Склад корабельного угруповання рашистів у Чорному морі суттєво не змінюється. Три ракетні кораблі та один підводний човен знаходяться в готовності до нанесення ракетного удару, але наші сили оборони та засоби ППО цілодобово відслідковують обстановку і в акваторії Чорного моря, і в повітрі, і на всіх стратегічних напрямках.

У прикордонні з Придністров’ям ситуація стабільна і контрольована. Тривають контрдиверсійні заходи, забезпечено надійну охорону державного кордону, ситуація в невизнаній республіці постійно моніториться, сили оборони півдня України готові до виконання завдань за призначенням.

Тримаймо стрій! Разом переможемо!
Все буде Україна!
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!