» » На Миколаївському напрямку ворог продовжує серійні обстріли реактивними системами залпового вогню військових позицій та промислової зони Миколаєва

На Миколаївському напрямку ворог продовжує серійні обстріли реактивними системами залпового вогню військових позицій та промислової зони Миколаєва


Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України станом опівдні 12 травня така:

Противник на Миколаївщині, Херсонщині продовжує ведення бойових дій на зайнятому рубіжі. За наявними даними готується до захоплення всієї Херсонщини під свій контроль, підтягує ресурси, відновлює технічні потужності, здійснює підготовку інженерних підрозділів до наведення понтонно-мостових переправ.

На Миколаївському напрямку продовжуються серійні обстріли реактивними системами залпового вогню як наших позицій, так і промислової зони Миколаєва. Ворог продовжує руйнувати інфраструктуру та тиснути психологічно на мирне населення.

Постраждалих немає і дух миколаївців – незламний.

Корабельне угруповання ворожих сил в Чорному морі змін не зазнало. Загрози зберігаються.

В самопроголошеному Придністров’ї продовжується режим "особливих заходів безпеки", пов’язаних із загрозами терактів та провокацій нібито з боку України.

З нашого ж боку кордон надійно захищений, сили оборони тримають ситуацію під контролем.

Нагадуємо про беззастережне дотримання заходів безпеки, пильність та критичність у сприйнятті інформації. Довіряйте тільки достовірним джерелам і вірте у перемогу.

Все буде Україна!
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!