» » Документування воєнних злочинів, відпрацювання звернень громадян: оперативна обстановка на Миколаївщині станом на ранок 18 травня

Документування воєнних злочинів, відпрацювання звернень громадян: оперативна обстановка на Миколаївщині станом на ранок 18 травня


Минулої доби через ворожі атаки у Миколаєві та населених пунктах області були пошкоджені житлові будинки та інше майно мирного населення. Також є постраждалі. На місцях подій працювали поліцейські та рятувальники.

Правоохоронці фіксують усі обставини та наслідки воєнних злочинів.

Зараз за фактами порушення законів та звичаїв війни здійснюються досудові розслідування за ст. 438 КК України.

За минулу добу працівники поліції оперативно відпрацювали 435 звернень громадян, які надійшли на спецлінію 102. Більшість із них стосується воєнних злочинів.

Цілодобово громадський порядок та вимоги комендантської години на вулицях підтримують більше 100 автомобільних та піших нарядів поліції.

Наразі одним із найголовніших завдань для правоохоронців Миколаївщини залишаються забезпечення правопорядку та соціальна підтримка людей, які потрапили у скрутне становище через ворожі атаки.

Нагадуємо, під час звуків сирени повітряної тривоги обов’язково спускайтеся в укриття. Якщо не спрацювала сирена, але поруч чути вибухи, нікуди не біжіть, негайно лягайте на землю.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!