» » Публічно виправдовує та підтримує дії російської армії в Україні: повідомили про підозру мешканцю Миколаївщини

Публічно виправдовує та підтримує дії російської армії в Україні: повідомили про підозру мешканцю Миколаївщини

Про підтримку та визнання збройної агресії росії проти України підозрюваний заявив на одному з білоруських телеканалів. За це йому може загрожувати від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Поліцейські продовжують вживати заходи задля притягнення осіб, які підтримують «руській мір» та виправдовують збройну агресію росії, публічно розповсюджують фейкову інформацію про реальні події в Україні, до відповідальності.

Під час моніторингу Інтернет-мережі оперативники управління стратегічних розслідувань та слідчі відділу поліції №6 Миколаївського районного управління поліції виявили інтерв’ю мешканця Миколаївської області одному з білоруських каналів, в якому він заявив про «утиски російськомовних, фашистів, 8 років бомбили Донбас, правільні дії росії та повернення додому в «освобожденную» країну». Ще на початку війні чоловік втік до рб й очікує там на «освобождєніє». При цьому його батьки та діти наразі живуть в Україні і на власні очі бачать як насправді виглядає «руській мір».30 червня поліцейські заочно повідомили про підозру чоловіку за ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Заходи проводилися спільно з СБУ під процесуальним керівництвом Миколаївської окружної прокуратури.

Відповідно до українського законодавства підозрюваному може загрожувати від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!