» » Українські захисники на південних рубежах завдали по ворогу 10 авіаційних ударів – гелікоптерами, бомбардувальниками та літаками штурмової авіації

Українські захисники на південних рубежах завдали по ворогу 10 авіаційних ударів – гелікоптерами, бомбардувальниками та літаками штурмової авіації


Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України: підсумок за 20 липня виглядає наступним чином:

«Обстановка в південнобузькій операційній зоні лишається складною, але контрольована силами оборони.

Ворог продовжує ведення бойових дій по зайнятому рубежу оборони. Ознак створення ударних угруповань немає.
Силами посиленого взводу противник намагався провести контратаку в напрямку Андріївки, а в районі Лозового здійснив спробу відновити втрачене положення. Успіху не мав.

Двічі парами Мі-8 ворог наносив авіаційні удари по Потьомкиному та поблизу Ольгиного. Наших втрат немає.
Натомість нашими силами нанесено 10 авіаційних ударів по ворогу:

З них - три гелікоптерних і сім із застосуванням бомбардувальників та літаків штурмової авіації. П’ять разів уражено ворожі опорні пункти, три рази - скупчення живої сили та техніки на Херсонщині, два - влучено в склади боєприпасів на Миколаївщині й Херсонщині.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 200 вогневих завдань, в результаті чого вороже військо втратило:

- 111 російських окупантів;
- гаубицю «Мста-Б»;
- два самохідні артилерійсько-мінометні установки «Нона-С»;
- безпілотний літальний апарат типу «Елерон»;
- 13 одиниць броньованої та іншої автомобільної техніки.

Підтверджено знищення командного і командно-спостережного пункту, ще шести складів з боєприпасами в Херсонському, Бериславському і Каховському районах.

Штормова погода в північно-західній частині чорного моря продовжує створювати передумови до посилення активності руху ворожих мін. При цьому корабельно-катерне угруповання чорноморського флоту зменшило склад до двох ракетних та одного великого десантного корабля.

Не нехтуйте попередженням про повітряні тривоги, дотримуйтесь алгоритму дій в інтересах власної безпеки, зважайте на наслідки штормової погоди щодо посилення мінної небезпеки в морі. Будьте пильними і вдумливими щодо отримання та поширення інформації, не довіряйте фейковим повідомленням, підозрілим предметам й особам. Вживайте заходів із повідомлення про них компетентних органів.

В єдності долаємо ворогів і разом йдемо до Перемоги!
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!