» » Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 4 серпня

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 4 серпня

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 4 серпня

М. Миколаїв:
Близько 04:00 та після 06:00, 4 серпня, у Миколаєві пролунали потужні вибухи. Під обстріли потрапили два райони міста.

За попередньою інформацією пошкоджено житлові будинки (у них вибиті вікна та пошкоджений дах). Також внаслідок потрапляння боєприпасів та їх уламків виникла пожежа. Окрім цього, одна з ракет влучила в проїжджу частину, інша – у тротуар. Попередньо без жертв та постраждалих. Детальна інформація щодо наслідків обстрілів уточнюється.

Миколаївський район:
Вранці, 3 серпня, з 8:30 до 9:10 під час ворожого обстрілу м. Очаків Очаківської громади було пошкоджено електропідстанцію, внаслідок чого частина міста залишилась без електропостачання. Наразі його відновлено. Постраждалих немає.

Ввечері, 3 серпня, орієнтовно о 18:00 обстріляно садівниче товариство в с. Лупареве Галицинівської громади. Пошкоджено житлові та нежитлові будівлі, електромережу. Частині абонентів електропостачання відновлено, роботи тривають. Постраждалих немає.

Окрім цього, ввечері, 3 серпня, о 18:20 внаслідок ворожих обстрілів с. Зоря Шевченківської громади поранено дві людини. Також через потрапляння боєприпасів та їх уламків виникло загоряння житлового будинку в с. Шевченкове Шевченківської громади.

Також після ворожих обстрілів Куцурубської громади, 3 серпня, відбулося займання сухої трави в селах Куцуруб та Солончаки.

Баштанський район:
Вчора, 3 серпня, орієнтовно о 16:00 були обстріли за межами с. Широке Широківської громади. Також близько 23:00 були обстріли за межами с. Червона Долина Широківської громади. Постраждалих немає.

Близько 01:00, 4 серпня, були обстріли с. Явкине Баштанської громади. Попередньо без жертв. Суттєвих пошкоджень немає.

На території та прилеглих населених пунктах Березнегуватської громади тривають обстріли. Під постійним вогнем залишаються села, що знаходяться на лінії розмежування. Так, протягом минулої доби обстрілів зазнала територія біля с. Кавказ. Інформація щодо пошкоджень та постраждалих уточнюється.

У Вознесенському та Первомайському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.
За інформацією районних військових адміністрацій.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!