» » Двічі бомбардувальники атакували два склади ворожих боєприпасів і ще один осередок техніки в Баштанському районі

Двічі бомбардувальники атакували два склади ворожих боєприпасів і ще один осередок техніки в Баштанському районі


Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.
Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України: підсумок за 10 серпня виглядає наступним чином:

«Обстановка в операційній зоні на південнобузькому напрямі стабільно напружена, але контрольована.

Ворог продовжує ведення бойових дій по займаному рубежу оборони, його склад та положення без змін.

Протягом дня ворогом нанесено вісім авіаційних ударів гелікоптерами і штурмовою авіацією вздовж лінії зіткнення на випробування наших позицій. Міцно. Без втрат.

Важкою ствольною артилерією 152-го калібру обстріляно Галицинове. Без втрат і суттєвих руйнувань – влучання поза межами села.

Нами протягом бойового дня нанесено шість авіаційних ударів. Двічі забезпечено роботу штурмової авіації по опорному пункту і осередку живої сили, озброєння та техніки ворога в Бериславському районі.

Двічі гелікоптерами уражено опорний пункт та скупчення живої сили, озброєння та техніки ворожого війська.

При намаганні ворога проводити повітряну розвідку в Миколаївському районі, безпілотний літальний апарат «Елерон-3» був збитий зенітно-ракетним підрозділом.

За результатами відпрацювання нашими ракетно-артилерійськими підрозділами вогневих завдань, втрати ворога складають 41 рашист, три гаубиці «Мста-Б», сім одиниць броньованої та автомобільної техніки. Остаточні результати дорозвідуються.

В районі Новокам’янки нами нанесено вогневий удар по командному пункту 126 окремої бригади берегової охорони берегових військ вмф рф, а біля Червоного Маяка нашими зусиллями 49 ворожа армія лишилася без свого пункту управління. В Іщенці уражено командно-спостережний пункт батальйонної тактичної групи 76-ої десантно-штурмової дивізії, а в районі Барвінку – склад боєприпасів.

Вороже корабельне угруповання з 10 кораблів укривається від шторму в Чорному морі неподалік узбережжя Криму. Даа ракетних носії та два ВДК – на бойовому чергуванні. Напоготові до застосування 16 «Калібрів».

Дотримуйтесь заходів та алгоритмів безпеки. Пильнуйте ситуацію і дії підозрілих осіб, інформуйте компетентні органи, не розголошуйте відомостей про діяльність та переміщення наших підрозділів, не наражайте себе на небезпеку на узбережжі та в інших заборонених для відвідування зонах.

Довіряйте силам оборони та робіть свій вклад у Перемогу!»
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!