» » На південному напрямку Збройні Сили України знищили черговий склад боєприпасів російських окупантів

На південному напрямку Збройні Сили України знищили черговий склад боєприпасів російських окупантів


Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України: підсумок за 11 серпня виглядає наступним чином:

«Обстановка в південній операційній зоні стабільно напружена, але під контролем сил оборони. Ворог продовжує ведення бойових дій по займаному рубежу оборони без суттєвих змін у складі та положенні.

Обмежений в просуванні суходолом, ворог застосовує армійську авіацію та ракетно-артилерійське озброєння для демонстрації сили вздовж лінії зіткнення.

В напрямку наших позицій та вивільнених населених пунктів нанесено вісім ударів гелікоптерами, чотири удари штурмовою авіацією. Наших втрат немає.

Внаслідок удару РСЗВ «Смерч» по Березнегуватому. Поранення отримав місцевий мешканець.

Нашою авіацією нанесено два удари. По опорному пункту ворога, неподалік Андріївки, та по скупченню ворожої сил і техніки біля Брускинського.

Ракетно-артилерійськими підрозділами в рамках виконання вогневих завдань за добу забезпечено втрати ворога в кількості 19 рашистів, чотирьох одиниць броньованої та автомобільної техніки і ще складу боєприпасів в Бериславському районі Херсонщини.

Корабельне угруповання в штормовому морі змін не зазнало. Загроза ракетного удару 16 «Калібрами» зберігається на високому рівні вірогідності. Як і атаки з повітря, й тимчасово окупованого суходолу.

Не нехтуйте власною безпекою, дослухайтесь до сигналів повітряних тривог та дійте оперативно і чітко. Мешканців Миколаївщини, Херсонщини і півдня Дніпропетровщини просимо бути максимально пильними, відповідальними і обережними, враховуючи імовірність обстрілів.

Ретельно перевіряйте інформацію, не піддавайтесь паніці, будьте виважені і свідомі. Таких ворог не подолає.

Разом до Перемоги! Хай живе Україна!»
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!