» » У напрямку Чорного моря ворог атакував ракетою Х-59 західну частину Миколаївської області, втрат та руйнувань немає

У напрямку Чорного моря ворог атакував ракетою Х-59 західну частину Миколаївської області, втрат та руйнувань немає


Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України: підсумок за 12 серпня виглядає наступним чином:

«Обстановка в нашій операційній зоні стабільно напружена, але контрольована.

Ворог продовжує ведення бойових дій по займаному рубежу оборони, надаючи перевагу тактиці контрбатарейної боротьби та авіаційних ударів.

Відчайдушно протягом дня тричі намагався вести штурмові дії за підтримки танкового вогню в напрямку Андріївки, Широкого та Олександрівки. Успіху не мав. З втратами ретирувався.

Ворожа штурмова авіація та гелікоптерні пари 7 разів атакували наші позиції вздовж лінії зіткнення та вивільнені населені пункти.

Прагнучи руйнувати інфраструктуру Миколаївщини та психологічно тиснути на мешканців Одещини, ворог з літака Су-35, з напрямку Чорного моря, атакував ракетою Х-59 західну частину Миколаївської області. Втрат та руйнувань нема.

У відповідь нашою авіацією нанесено 5 ударів по опорних пунктах та скупченню озброєння та техніки в Баштанському, Бериславському та Херсонському районах.

В рамках виконання ракетно-артилерійськими підрозділами вогневих завдань забезпечено ураження автомобільного мосту дамби Нової Каховки із контрольним виключенням використання його за призначенням.

Підтверджені втрати ворога складають 46 рашистів, 15 одиниць броньованої, інженерної та автомобільної техніки. Остаточні втрати ворога - дорозвідуються.

Серед 11 кораблів та катерів ворожого флоту, які курсують вздовж узбережжя Крима до новоросійська, на бойовому чергуванні залишаються 2 носії крилатих ракет типу «Калібр» та 1 великий десантний корабель.

Ракетні удари та артилерійські обстріли, в тому числі із застосуванням реактивних систем залишаються актуальними для південних регіонів у відповідності до відстані від лінії зіткнення. В будь-якому випадку слід дослухатися до сигналів повітряної тривоги та використовувати правила двох стін за доцільністю, не нехтувати власною безпекою, не наражати себе на важкі наслідки відвідуванням заборонених територій, купанням у міннонебезпечному морі, підбором підозрілих вибухонебезпечних предметів. Будьте пильні, свідомі і мудрі. Саме так нескорена нація переможе ворога і поверне розквіт в Україну!

Разом до перемоги! Нам є за що боротися!»
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!