» » На півдні ЗСУ потопили російську баржу, якою ворог намагався переправляти озброєння та техніку

На півдні ЗСУ потопили російську баржу, якою ворог намагався переправляти озброєння та техніку


Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України підсумок за 17 вересня виглядає наступним чином:

«Обстановка на південнобузькому напрямку, в нашій операційній зоні, стабільно напружена, але контролюється Силами оборони.

Противник поступається позиціями, втрачаючи тактично вигідне положення. Однак, не полишає спроб випробовувати на міцність наші підрозділи. Знов силами до взводу за підтримки двох танків Т-72 та іншої броньованої техніки, проводив штурмові дії, але успіху не мав, втративши дві бойові машини десанту та третину живої сили, відступив.

Протягом дня ворог продовжував активну аеророзвідку, ракетно-артилерійські обстріли та наніс 12 авіаударів по наших позиціях та територіальних громадах вздовж лінії фронту.

Нашою авіацією нанесено три удари по ворогу. Знищено два безпілотних літальних розвідники оперативно-тактичного рівню. Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 320 вогневих завдань.

Забезпечено вогневий контроль транспортних шляхів, логістичних центрів, маневрів й передислокації, пунктів базування та управління ворожих підрозділів. Внаслідок чого у окупантів зруйновано плани на відновлення пропускних спроможностей Антонівського залізничного мосту, який вони намагалися полагодити.

А також відмінусовано одну одиницю альтернативного флоту – баржу, за допомогою якої окупанти намагалися доправляти озброєння та техніку. Продірявлену «посудину» відправлено за курсом руського воєнного корабля разом із навантаженою військової технікою та супровідним персоналом.

Загалом підтверджені втрати ворога складають 62 рашисти та п’ять одиниць броньованої техніки.

В Чорному морі шторм змусив мінімізувати корабельне угруповання ворога до шести одиниць. Вони як і раніше укриваються вздовж південного узбережжя Криму. На бойовому чергуванні залишено один корабель-носій вісьмох «Калібрів» та три великих десантних кораблі.

Загрози ворожої активності нікуди не зникли, оперативно реагуйте на повідомлення про небезпеку, перебувайте в укриттях до закінчення тривоги, за доцільності дотримуйтесь правила двох стін, будьте пильними та обачними, довіряйте тільки офіційним джерелам, вірте в сили оборони, в ЗСУ і в Перемогу! Маємо встояти, бо за нами Україна!»
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!