» » Результати відновлення пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів інфраструктури на Миколаївщині за період з 24 по 31 жовтня

Результати відновлення пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів інфраструктури на Миколаївщині за період з 24 по 31 жовтня


28.10 монтери оперативних бригад відновили живлення електроенергії в 36 населених пунктах Миколаївської області, таким чином заживлено 14 тис. абонентів.

М. Миколаїв:
У Миколаєві триває робота щодо відновлення житлових будинків та об’єктів інфраструктури, які були пошкоджені внаслідок агресії рф.
Так, за інформацією Миколаївської міської ради, протягом минулого тижня ремонтували багатоповерхові та приватні житлові будинки й освітні заклади. Зокрема, у 146 багатоповерхових будинках було закрито віконні прорізи загальною площею майже 7900 кв. м. Також було відновлено 14 покрівель загальною площею майже 160 кв. м.
Адміністрації районів Миколаєва видали шифер та OSB-плити для відновлення покрівель та закриття віконних прорізів двох будинків приватного сектору.
Минулого тижня ремонтні бригади працювали й на об'єктах освітньої інфраструктури. Зокрема, у двох закладах відновили понад 900 кв. м покрівлі. Також було видано матеріали для ремонту покрівлі виробничого приміщення в одному з районів Миколаєва.
Окрім цього, відновлено дві пошкоджені частини трубопроводу теплової мережі, на даний час ведуться роботи з ізолювання.

Баштанський район:
У с. Червона Долина, с-щі Поляна та с-щі Широке Широківської громади за цей період закрито плівкою та OSB-листами 460 вікон в багатоповерхових та приватних будинках.
Наразі тривають роботи щодо забезпечення громад будівельними матеріалами. Так, 31.10 Баштанською РВА було передано до Березнегуватської громади будівельні матеріали у вигляді наборів з інструментами, OSB-плит, поліетиленової плівки, мотузок, молотків, цвяхів для відновлення комунальних закладів та приватних домоволодінь.

Вознесенський район:
У м. Вознесенськ було відновлено 133 вікна у 20 приватних будинках, які зазнали пошкоджень внаслідок ворожих обстрілів.
Окрім цього, у с. Бузьке та с. Таборівка Бузької громади в приватних будинках відновлено майже 90 вікон та три покрівлі.
Також у с. Бузьке в дитячому садочку замінено пошкоджені внаслідок обстрілів вікна на нові.

Миколаївський район:
За минулий тиждень відновлювальні роботи проводилися й в Куцурубській громаді. Зокрема, у селах Червоне Парутине, Солончаки та Парутине в трьох дитячих садках закрито OSB-плитами 39 вікон та покрито прозорою плівкою покрівлю одного із закладів. Також у с. Солончаки OSB-плитами було закрито 63 вікна в пошкодженій адміністративній будівлі. Окрім цього, у с. Яселка в приватних будинках було забито 11 пошкоджених вікон.
Також за період з 24 по 31 жовтня продовжувався процес відновлення інфраструктури у Воскресенській громаді. Так, у смт Воскресенське частково перекрито шифером покрівлю приватного будинку, яка була пошкоджена внаслідок ворожих обстрілів. А у с. Червоне в приватному будинку було забито вікна OSB-плитами.
Відновлення пошкодженої внаслідок російської агресії інфраструктури в Миколаївській області наразі триває.


Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!