» » Результати відновлення пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів інфраструктури на Миколаївщині за період з 31 жовтня по 7 листопада

Результати відновлення пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів інфраструктури на Миколаївщині за період з 31 жовтня по 7 листопада


М. Миколаїв:
У Миколаєві триває робота щодо відновлення житлових будинків та об’єктів інфраструктури, які були пошкоджені внаслідок агресії рф.
Так, за минулий тиждень будівельні бригади відремонтували 10 покрівель (понад 3100 кв. м) та зашили понад 2600 кв. м вікон у 57 багатоповерхових будинках. У приватних будинках відновлено майже 150 кв. м покрівлі та обшито OSB-плитами віконні прорізи.
На двох котельнях, підкачувальній насосній та ЦТП ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» пошкоджені внаслідок обстрілів скло та вікна були тимчасово обшиті OSB-плитами (майже 70 кв. м). Окрім цього, у Миколаєві було повністю відновлено пошкоджені дві частини трубопроводу теплової мережі.

Баштанський район:
У с. Червона Долина, с-щі Поляна та с-щі Широке Широківської громади за цей період закрито плівкою та OSB-плитами 690 вікон в багатоповерхових та приватних будинках.
Також у Червонодолинському ліцеї та будинку культури були зашиті OSB-плитами вікна та двері, що зазнали пошкоджень внаслідок ворожих обстрілів.

Вознесенський район:
У с. Дорошівка Дорошівської громади було поставлено чотири металопластикові вікна у приватних будинках, а у м. Вознесенськ Вознесенської громади видано 993 одиниці скла для 107 домогосподарств.

Миколаївський район:
За минулий тиждень відновлювальні роботи проводилися й в Воскресенській громаді. Зокрема, у с. Калинівка було перекрито майже 80 кв. м покрівлі металевим профнастилом, а в с. Червоне забито OSB-плитами пошкоджені вікна у приватних будинках.
Також у м. Очаків Очаківської громади перекрито покрівельним профнастилом понад 120 кв. м даху. А в приватному будинку в с. Куцуруб Куцурубської громади було відремантовано 50 кв. м покрівлі, забито OSB-плитами 44 кв. м стелі та сім вікон.

Відновлення пошкодженої внаслідок російської агресії інфраструктури в Миколаївській області наразі триває.


Результати відновлення пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів інфраструктури на Миколаївщині за період з 31 жовтня по 7 листопада
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!