» » Поліція продовжує фіксувати докази воєнних злочинів військ рф на території Миколаєва та області

Поліція продовжує фіксувати докази воєнних злочинів військ рф на території Миколаєва та області

Упродовж доби 15 листопада підрозділи поліції Миколаївщини опрацювали 531 повідомлення від громадян. Люди повідомляли про руйнації та пошкодження свого житла, що постраждали внаслідок обстрілів, які були раніше. Також до поліції почали звертатись жителі деокупованої території. Троє місцевих мешканців повідомили про крадіжки росвійськами приватних транспортних засобів.

За всіма зібраними матеріалами слідчі відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.438 КК України «Порушення законів та звичаїв війни». Поліцейські фіксують кожен факт воєнних злочинів, вчинених військами країни – агресора.Поліція Миколаївщини продовжує виконувати свої службові обов'язки на звільнених територіях та реєструвати інформацію про вчинення злочинів відносно громадян або їхнього майна.

Тож, якщо ви стали свідком злочинів, вчинених російськими окупантами або самі потерпіли від їхніх злочинних дій, звертайтесь на спецлінію 102. Також ви можете звернутися до поліції за додатковим номером (095) 278 31 74 або залишити повідомлення у месенджері Telegram https://t.me/Mykolaiv102.

Нагадуємо, що триває розмінування території Снігурівщини. Тож просимо громадян пам'ятати про власну безпеку та не відвідувати ліси, поля, узбережжя річок, ґрунтові дороги та узбіччя.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!