» » Українські ракетно-артилерійські підрозділи протягом минулої доби виконали 45 вогневих завдань на півдні

Українські ракетно-артилерійські підрозділи протягом минулої доби виконали 45 вогневих завдань на півдні

Українські ракетно-артилерійські підрозділи протягом минулої доби виконали 45 вогневих завдань на півдні

Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України: підсумок за 16 листопада виглядає наступним чином:

«Обстановка на південнобузькому та таврійському напрямку, як і у всій зоні нашої відповідальності досить напружена, але контрольована.

Противник продовжує облаштування оборони на різних її рубежах, вишукує способи налагодити логістику на лівому березі річки Дніпро в обхід вогневого контролю Сил оборони.

Продовжується контрбатарейне протистояння сил вздовж лінії зіткнення. Ворог наносить вогневе ураження по наших позиціях із застосуванням реактивних систем залпового вогню, важкої артилерії, мінометів.

З метою уточнення положення наших військ та корегування вогню артилерії ворог значно посилив повітряну розвідку вздовж лінії зіткнення.

Водночас, застосовує і ударні дрони типу «Ланцет», «Zala». Два саме таких було знищено в Бериславському районі зі стрілецької зброї.

Ракетно-артилерійськими підрозділами відпрацьовано 45 вогневих завдань.

Із втрат ворога нам відомо про 5 поранених і
3 одиниці авто-бронетехніки. Остаточні результати дорозвідуються.

В Чорному морі з роздуванням штормової погоди корабельне угруповання ворожого недофлоту зменшено до 7 кораблів, серед яких один підводний ракетоносій. Тобто в першому споряджені 4 «Калібри». Але цілком імовірний вихід додаткових одиниць на позиції нанесення ударів.

Враховуючи всі загрози і ризики, що несе із собою бойова обстановка в регіоні, не наражайте себе на небезпеку, будьте свідомими і мудрими, не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, дотримуйтесь алгоритму і правил дій, не довіряйте фейкам і сумнівним джерелам інформації. Довіряйте силам оборони та не сповіщайте ворога про їх дії заради вашої безпеки та захисту. В єднанні наша сила! Разом до Перемоги!»
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!