» » На Кінбурнській косі уражено район зосередження живої сили, озброєння та техніки противника

На Кінбурнській косі уражено район зосередження живої сили, озброєння та техніки противника


Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні Україні: підсумок за 18 листопада виглядає наступним чином:

«Обстановка в операційній зоні на таврійському і південнобузькому напрямку стабільно напружена, але контрольована.

Противник веде бойові дії вздовж берегів Дніпра, облаштовує оборонні рубежі із заглибленням в східному напрямку територій, здійснює передислокацію підрозділів в зону максимального віддалення від району ураження нашою артилерією.

З метою уточнення положення наших військ продовжує використання БпЛА в районах: Олешків, Львового, Голої Пристані, Бериславу. Хоча через погіршення погодних умов кількість повітряних шпигунів суттєво зменшена.

Ворог наносив вогневе ураження із застосуванням РСЗВ та танків в напрямку Чорнобаївки, Антонівки, Придніпровського, Токарівки, Одрадокам’янки, річкового порту і житлових кварталів Херсону.

З важкої артилерії протягом дня кілька разів обстріляно Червоний Маяк, внаслідок атаки дрону, спорядженого ВОГом ,в Бериславі поранено місцевого мешканця.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано 33 вогневих завдання.

На Кінбурнській косі уражено район зосередження живої сили, озброєння та техніки противника. Саме звідти окупанти обстрілювали портові буксири та зернові баржі в Дніпро-Бузькому лимані. Демілітарізовано 7 рашистів та 2 одиниці авто-бронетехніки, пункт базування зруйновано.

На лівобережжі попередньо втрати противника складають 26 рашистів та 2 танки біля Олешок.

В Чорному морі корабельне угруповання ворожого недофлоту в кількості 7 кораблів маневрує вздовж узбережжя ТОТ АР Крим. На бойовому чергуванні 1 підводний ракетоносій, споряджений 4 «Калібрами».

В морі помірний шторм, а значить імовірне посилення мінної небезпеки.

Водночас, загрози ракетних ударів, атак дронами-камікадзе та ракетно-артилерійських обстрілів по районах, що в зоні досягання відповідної ворожої зброї, залишаються актуальними.

Не нехтуйте власною безпекою будьте пильними і свідомими. За алгоритмом дій при сигналах повітряних тривог дійте чітко і оперативно.
Пам’ятайте про підступність ворога в використанні маніпуляцій свідомістю. Не довіряйте сумнівним джерелам інформації, не поширюйте не перевірену.

Дотримуйтесь режиму інформаційної тиші, який під час військової операції береже життя захисників і місцевих мешканців на територіях, що вивільняємо від ворога.

Радітимемо разом, як тільки буде безпечно! У витримці і мудрості міць нашого народу! Разом до Перемоги!»
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!