» » Як не стати жертвою домашнього насильства – поради поліцейських психологів

Як не стати жертвою домашнього насильства – поради поліцейських психологів


Не залишайтеся наодинці з людьми, які перебувають в агресивному та збудженому стані. Якщо виникає загроза насильства, спробуйте залучити до спілкування людину, яка знизить напруження, або вийдіть на вулицю. Як правило, конфлікт на людях стає менш напруженим.

Не провокуйте конфлікти. Особливо з людьми, які перебувають у стані сп’яніння. Якщо ви бачите, що людина нетвереза, то не реагуйте на її провокації, не з’ясовуйте стосунки, не звертайте увагу на її зауваження. Навпаки, намагайтесь його заспокоїти або спробуйте залишити приміщення.

З початку відносин не дозволяйте себе ображати, принижувати. Пам'ятайте: від психологічного до фізичного насильства – один крок.

Зробіть так, щоб перший випадок насильства, якщо він все ж таки стався, був останнім. Не мовчіть, повідомляйте у відповідні органи. Терпіння в даному випадку призведе лише до вседозволеності кривдника, який надалі чи навряд буде стримувати агресивні прояви.

Якщо ви потерпіли від домашнього насильства або стали його свідком, не вагаючись звертайтесь до поліції за номером спецлінії 102.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!