» » Піротехніки ДСНС продовжують розміновувати миколаївські землі від наслідків збройної агресії росіян

Піротехніки ДСНС продовжують розміновувати миколаївські землі від наслідків збройної агресії росіян


Кожного дня українські землі страждають від навали росіян, від їх гранат, мінометів, ракет та інших вибухонебезпечних предметів, якими окупанти засипають мирних громадян. Вони прикривають свої злочинні дії якимись заявами про звільнення або спецопераціями, а насправді паплюжать родючі чорноземи, вбивають дітей та дорослих, наражають на щоденну небезпеку кожного українця, залишаючи після себе тисячі боєприпасів та уламків від них.

Прибирати це небезпечне сміття щодня доводиться фахівцям — піротехнічним розрахункам ДСНС.

Так, тільки в Миколаївській області з початку повномасштабного вторгнення групою піротехнічних робіт та підводного розмінування вилучено 5533 різнокаліберних вибухонебезпечних предметів та їх залишків.

26 листопада піротехніки 11 разів залучались для проведення ідентифікації та вилучення боєприпасів, загалом вилучено 37 одиниць. Роботи проводяться по всій області, в тому числі і на деокупованих територіях, які на сьогодні залишаються найбільш засмічені.

Тож, рятувальники Миколаївщини звертаються до усіх громадян!

Завжди пам'ятайте про потенційну мінну небезпеку, особливо в районах проведення бойових дій.

Не відвідуйте місця, які не обстежені фахівцями, утримайтесь від повернення на деокуповані території до офіційного дозволу, навчайте правила протимінної безпеки дітей, передавайте інформацію, яку знаєте самі літнім людям.

Будьте пильними та обережними!

В разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета телефонуйте до екстрених служб за номерами 101 або 102. Лише спільними зусиллями ми зможемо перемогти ворога та не дозволимо здійснити їх злочинні наміри.Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!