» » Делегація Міжнародного Комітету Червоного Хреста прибула на Миколаївщину

Делегація Міжнародного Комітету Червоного Хреста прибула на Миколаївщину


У четвер, 8 грудня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім разом зі своїм заступником Юрієм Гранатуровим провели робочу зустріч з делегацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста (штаб-квартира в Женеві), на чолі з президентом Мір’яною Сполярич-Еггер, директором з операцій Мартіном Шуппом, начальником персоналу Еліз Москіні та іншими фахівцями, які працюють по всьому світу.

Обговорили низку дуже важливих питань стосовно енергетичної незалежності медичних закладів Миколаївської області, фінансування окремих життєво важливих соціальних проєктів.

Були намічені подальші системні кроки стосовно відновлення об’єктів з життєзабезпечення міста Миколаєва та Миколаївської області.
Також у ході зустрічі зазначалось, що Миколаївська ОВА вже тривалий час активно співпрацює з цією потужною міжнародною організацією і має великі позитивні наслідки співпраці.

«Дякуємо нашим міжнародним партнерам за суттєву всебічну допомогу нашій області», - сказав Віталій Кім.

Також очільник області наголосив, що наразі допомога від партнерів потрібна більше Херсонській області, проте Миколаївщина потребує допомоги у забезпеченні альтернативними джерелами опалення для лікарень.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!