» » У Миколаєві суд зобов'язав поліцію розслідувати справу проти працівників військкомату

У Миколаєві суд зобов'язав поліцію розслідувати справу проти працівників військкомату

У Миколаєві суд зобов'язав поліцію розслідувати справу проти працівників військкомату

Суд зобов’язав внести до ЄРДР відомості щодо можливого вчинення співробітниками районного «військкомату» кримінальних правопорушень

Суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Іваном Дірком розглянуто скаргу місцевого мешканця на бездіяльність посадових осіб ВП № 1 МРУП ГУ НП України в Миколаївській області.

Відповідно до скарги, чоловік звернувся до ВП № 1 МРУП ГУ НП України в області із заявою про вчинення кримінального правопорушення. В заяві було зазначено, що група осіб у військовій формі силоміць заштовхнули його до автомобіля та проти його волі доставили до одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

За результатами розгляду його заяви, відомості до ЄРДР внесені не були і чоловік звернувся із скаргою до суду.

В судовому засіданні чоловік скаргу підтримав та надав відеозапис події з камери зовнішнього спостереження.

Дослідивши матеріали справи, зокрема відеозапис, суд встановив, що група осіб у військовій формі з застосуванням сили поміщують скаржника до автомобіля. У внесенні, за даним фактом, відомостей до ЄРДР було відмовлено на підставі пояснень співробітників РТЦК та СП, що чоловік поїхав добровільно. Зазначене не відповідає дійсності.

Суд дійшов висновку, що у викладених в заяві відомостях та відеозаписі вбачаються ознаки кримінальних правопорушень, передбачених с.146, 371 КК України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини; завідомо незаконні затримання, привід, домашній арешт або тримання під вартою).

Перевірка вказаних відомостей повинна здійснюватися виключно шляхом проведення досудового розслідування.

З огляду на зазначене, суд ухвалив задовольнити скаргу, зобов’язати начальника ВП № 1 МРУП ГУ НП України в Миколаївській області забезпечити внесення до ЄРДР відомостей викладених у заяві.

Зазначена ухвала оскарженню не підлягає.

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!