» » В обласній прокуратурі відбулась координаційна нарада з питань протидії злочинності в умовах воєнного стану

В обласній прокуратурі відбулась координаційна нарада з питань протидії злочинності в умовах воєнного стану


Під головуванням керівника Миколаївської обласної прокуратури відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону щодо спільних результатів роботи за 2022 рік та подальших заходів для протидії злочинності в умовах воєнного стану на території області.

У нараді взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, його перший заступник Георгій Решетілов, директор Територіального управління ДБР у м. Миколаєві Олександр Козленко, керівник управління СБУ в області Дмитро Нєвєдров, начальник слідчого управління ГУНП в області Едуард Соловйов, начальник 4 відділу 7 управління Департаменту військової контррозвідки Служби безпеки України Андрій Кулеша, керівники та представники обласних управлінь Нацполіції, директор Миколаївського НДЕКЦ МВС України, заступник керівника обласної прокуратури, начальники структурних підрозділів обласної прокуратури.

Дмитро Казак, відкриваючи засідання наради, зазначив, що в умовах сьогодення правоохоронні органи Миколаївщини як ніколи мають бути максимально об’єднаними та зосередженими на захисті державних інтересів.
«Ми маємо бути особливо стійкими, адже, не дивлячись на об’єктивні та суб’єктивні фактори, умови роботи, ми впевнено рухаємось до Перемоги. Вважаю, що ефективна координаційна діяльність органів правопорядку забезпечить реальний результат роботи в умовах війни», - наголосив очільник прокуратури.

Дмитро Казак відзначив, що основним пріоритетом в умовах війни залишається належне документування і розслідування злочинів проти основ національної безпеки України, зокрема колабораційної діяльності; проти миру, безпеки людства та міжнародного порядку; кримінальних правопорушень, пов’язаних зі збройною агресією рф; протидія кримінальним корупційним правопорушенням, кіберзлочинності, злочинам у сфері обігу наркотичних засобів, організованим формам злочинності.

На нараді виступили керівники правоохоронних органів, обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення, а також напрями, на яких робота потребує активізації та узгодження.

Підсумовуючи нараду, Дмитро Казак зазначив: «Наша ефективність полягає у злагодженій наполегливій роботі. Ми маємо спільне завдання, спільний виклик. Тому своїми діями ми маємо показати реальні результати роботи, які очікує від нас суспільство».

За підсумками координаційної наради визначено спільні скоординовані заходи, спрямовані на протидію злочинності в умовах воєнного стану, які правоохоронці реалізовуватимуть найближчим часом.Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!