» » Віталій Кім взяв участь в Українсько-американському форумі

Віталій Кім взяв участь в Українсько-американському форумі


У п’ятницю, 19 травня, пройшов Українсько-американський форум до якого долучився начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

Українсько-американський форум - платформа для інтеграції бізнесів та партнерства між США та Україною. Адже зараз зростає запит українських ділових кіл на налагодження контактів і розвитку партнерства з бізнес-колами Сполучених Штатів Америки. Так само багато американських компаній і неурядових організацій зацікавлені у створенні спільних проєктів і підтримці української економіки в умовах війни.

Віталій Кім зазначив, що одна з найважливіших тем для прифронтових територій та зокрема для Миколаївщини - розмінування.

«На кожному майданчику ми проговорюємо про це з партнерами. Сьогодні також це було темою мого виступу», - зауважив він.

Наразі в області працюють сім світових організацій з гуманітарного розмінування. Працює ДСНС, поліцейські та військові. Протимінну діяльність здійснюють 48 піротехнічних груп та 21 група з проведення гуманітарного обстеження територій.

«Але кількість замінованих територій області, що потребує обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів складає 754 тисячі гектарів, це 30 % від загальної території області. З них сільськогосподарських земель близько 288 тисяч гектарів», - повідомив очільник області.

Також, враховуючи наявність судноплавних артерій і те, що Миколаївщина є зоною літнього відпочинку, з протяжністю узбережжя майже 140 кілометрів, існує нагальна потреба в обстеженні та розмінуванні акваторії області.

«На це підуть роки. Тому треба залучати якнайбільшу кількість організацій та компаній. Сьогодні було встановлено багато контактів, є ті, хто вже готовий долучатися до процесу розмінування в нашій області. Крім того, запрошував інвесторів та бізнес в регіон. Нам гостро потрібні робочі місця. В нас є багато успішних кейсів співпраці, тому впевнений, що важливі ініціативи не за горами. Дякую всім за цей важливий день, працюємо далі», - сказав Віталій Кім.Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!