» » Поліцейські Миколаївщини отримали 32 нові службові автомобілі

Поліцейські Миколаївщини отримали 32 нові службові автомобілі


Для якісного та оперативного виконання обов?язків правоохоронцям Миколаївської області передали 32 укомплектовані автомобілі Renault, Mitsubishi, Suzuki та Toyota.

У четвер, 16 листопада, ключі від автівок структурним й територіальним підрозділам поліції області передали начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та начальник Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Сергій Махно.

Віталій Кім зазначив, що новий транспорт є необхідним для роботи правоохоронців та забезпечення громадської безпеки.

«Автівки пришвидшать реагування на повідомлення та виявлення правопорушень, й тим самим посилять охорону правопорядку у регіоні. Бажаю вам без втрат виконувати свої обов?язки. Разом до перемоги!», – сказав очільник області.

Зі свого боку Сергій Махно підкреслив, що поповнення автопарку поліції Миколаївщини стало можливим за підтримки керівництва Національної поліції України та обласної військової адміністрації.

Транспортні засоби сприятимуть оптимізації роботи працівників вибухотехнічної служби, спецпідрозділів, карного розшуку, міграційної поліції та територіальних відділів і відділень.


Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!