» » Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 11 грудня

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 11 грудня

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 11 грудня

У ніч на 11 грудня, силами та засобами протиповітряної оборони на Миколаївщині знищено 13 ударних БпЛА «Shahed-131/136».

Миколаївський район:

Вчора, 10 грудня, о 08:20, 17:38, 22:45 ворог завдавав артилерійських обстрілів по акваторії та м. Очаків Очаківської громади.

Також вчора, 10 грудня, в м. Очаків внаслідок падіння уламків збитого БпЛА типу «Shahed-131/136» пошкоджень зазнав житловий будинок. Постраждалих немає.

Вночі, 10 грудня, в населеному пункті Куцурубської громади, також внаслідок падіння уламків збитого БпЛА типу «Shahed-131/136» виникла пожежа складського приміщення з сільськогосподарською технікою, яка була оперативно ліквідована. Постраждалих немає.

Баштанський район:

Під час нічної атаки, 10 грудня, в м. Снігурівка Снігурівської громади внаслідок падіння уламків збитого БпЛА типу «Shahed-131/136» виникло займання порожнього складського приміщення на території агропідприємства, яке було оперативно ліквідовано. Постраждалих немає.

За інформацією районних військових адміністрацій, ГУ ДСНС України в Миколаївській області та оперативного командування «Південь».
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!