» » Незаконне переміщення засуджених до окупованої території – екскерівник херсонської колонії підозрюється у порушенні законів та звичаїв війни

Незаконне переміщення засуджених до окупованої території – екскерівник херсонської колонії підозрюється у порушенні законів та звичаїв війни


За процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури колишньому начальнику ДУ «Північна виправна колонія № 90» заочно повідомлено про підозру за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, підозрюваний під час окупації Херсонщини перейшов на бік ворога та обійняв псевдопосаду так званого «начальника Управления службы исполнения наказаний по Херсонской области», юрисдикція якого поширювалась і на тимчасово окуповану територію Миколаївської області.

На цій посаді підозрюваний керував процесами незаконного переміщення осіб, які утримувалися в установах кримінально-виконавчої служби.

У травні 2022 року за його наказом із ДУ «Снігурівська виправна колонія № 5» 97 осіб, засуджених за вироками судів України та утримуваних під вартою, без їх згоди та із застосуванням примусу незаконно переміщено до виправних колоній Херсонщини.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється СБУ у Миколаївській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!