» » Формувала ідеологію довіри до окупаційної влади рф – правоохоронці заочно повідомили псевдопосадовиці про підозру у колабораціонізмі

Формувала ідеологію довіри до окупаційної влади рф – правоохоронці заочно повідомили псевдопосадовиці про підозру у колабораціонізмі


Зловмисниця із початку окупації Херсонщини добровільно зайняла посаду керівника «Департамента молодежной политики, семьи и спорта военно-гражданской администрации Херсонской области» та згодом після реорганізації вказаного органу, з серпня минулого року, була призначена міністром «Министерства спорта Херсонской области».

У ході досудового розслідування слідчі встановили, що 56-річна жінка умисно надавала безпосередню допомогу представникам держави-агресора у встановленні та підтриманні їх незаконної влади на тимчасово окупованій території Херсонщини, підтримувала працездатність «военно-гражданской администрации Херсонской области» по взаємодії з населенням, впливала на свідомість місцевих мешканців, формуючи у них ідеологію довіри до окупаційної влади рф.

Так, зловмисниця розробляла та організовувала проєкти державних програм у сфері молодіжної політики, розвитку культури і спорту, організовувала спортивні заходи та здійснювала координацію діяльності державних закладів, які знаходились у віданні адміністрації окупаційної влади. У такий спосіб жінка переконувала мешканців окупованої території у втраті українською владою будь-якого контролю над територіями та створення у херсонців хибного уявлення незворотного і стабільного існування влади рф.

Нині слідчі слідчого управління ГУНП в Миколаївській області зібрали відповідну доказову базу та за процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури і оперативного супроводу УСБУ в Херсонській області заочно повідомили зловмисниці про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України «Колабораційна діяльність». Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!