» » Громади Миколаївщини отримали понад 1500 ноутбуків від UNICEF

Громади Миколаївщини отримали понад 1500 ноутбуків від UNICEF


Від Дитячого фонду Організаціі? Об’єднаних Націи? (UNICEF) 23 громадам Миколаївської області передано 1513 ноутбуків для забезпечення освітнього процесу.

Так, у вівторок, 2 квітня, у передачі девайсів представникам громад взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, його заступники Микола Марінов та Олександр Трайтлі, очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик та голова Представництва UNICEF в Украі?ні Мунір Мамедзаде.

Також під зустрічі представники громад поспілкувалися з співробітниками Дитячого фонду ООН та розповіли їм про проблеми доступу до якісної освіти.

Далі присутні оглянули укриття, відремонтоване за сприяння UNICEF у минулому році.

Окремо сторони обговорили поточний стан гуманітарних справ у регіоні, зокрема реагування на надзвичаи?ні ситуаціі?, освіти, захисту прав дітеи?, водопостачання, санітаріі? та гігієни, а також соціального захисту.

Мунір Мамедзаде підкреслив, що UNICEF прагне й надалі всебічно допомагати регіону у відновленні.

«Ми розуміємо, що війна серйозно вплинула на людей, тому хочемо продовжувати робити все можливе, щоб допомогти їм повернутися до нормального життя», – сказав він.

На що начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім зазначив, що пріоритетними напрямками є створення робочих місць та розвиток малого бізнесу у постраждалих від війни громадах, що тим самим забезпечить розвиток економіки.

Також він акцентував на важливості організації очного навчання та активностей для школярів.

«Освіта – це майбутнє наших дітей, тому ми повинні зробити все можливе, щоб дати їм можливість здобувати знання, навіть у таких складних умовах. Очне навчання – це не лише про уроки, а й про те, щоб діти могли жити нормальним життям, спілкуватися з однолітками та бути у безпеці», – додав очільник області.

Варто відзначити, що у Миколаївській області Дитячий фонд ООН уже відремонтував шість сховищ та передав 835 ноутбуків педпрацівникам, понад 5340 ноутбуків й 630 планшетів здобувачам освіти.


Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!