» » Купуєте українське - отримуйте 10 % компенсації через Дію. Уряд підтримав запуск Національного кешбеку

Купуєте українське - отримуйте 10 % компенсації через Дію. Уряд підтримав запуск Національного кешбеку


Українці отримуватимуть до 3 тисяч гривень компенсації за купівлю товарів локального виробництва щомісячно. Уряд дав старт Національному кешбеку — програмі підтримки громадян під час війни від Мінекономіки, ініційованій Президентом України Володимиром Зеленським.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Запуск Національного кешбеку проходитиме у два етапи:

виробники та продавці подадуть через портал Дія заявку на участь у програмі й зареєструють перелік товарів;

українці відкриють спеціальні рахунки, почнуть отримувати кешбек та зможуть переглядати суму нарахованого й виплаченого кешбеку в застосунку Дія.

Раніше через Дію українці подавалися на програми підтримки від держави в критичних ситуаціях — ковідна тисяча, 6 500 для ФОПів на початку повномасштабного вторгнення, виплати для ВПО. Весь процес проходить у кілька кліків, зручно та без зайвих походів до установ.
Підтримуємо й розвиваємо українське.

Координатором програми Національний Кешбек є Міністерство економіки України. У реалізації проєкту беруть участь Міністерство цифрової трансформації України, Державна податкова служба, розрахунковий банк Ощадбанк та уповноважені банки України.

Технологічним партнером у реалізації програми є міжнародна платіжна система Mastercard. Операційний партнер проєкту — міжнародна компанія платіжних технологій Visa.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!