» » Задержан на горячем автоугонщик который был в розыске

Задержан на горячем автоугонщик который был в розыске

Співробітники ДАІ затримали громадянина, який, перебуваючи в розшуку, незаконно заволодів автомобілем.

26 червня 2014 року о 15 годині 50 хвилин в м. Нова Одеса на вул. Леніна в районі буд. 223 за порушення Правил дорожнього руху було зупинено автомобіль Камаз 5320 з причіпом ГКБ 8357.

Спілкуючись з водієм, працівники ДАІ помітили, що хлопець має явні ознаки алкогольного сп’яніння. Більш того, посвідчення водія та жодних документів на автомобіль він не мав.

Перевіривши особу водія по наявним базам даних Державтоінспекції, інспектори з’ясували, що 25-річний хлопець розшукується правоохоронцями за скоєння крадіжки. Більш того, як виявилось, автомобіль, яким він керував, розшукує його справжній власник – зранку КАМАЗ був викрадений у м. Миколаєві.

В зв’язку з цим, вартові доріг почали складати адміністративні матеріали за ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції» а також за ч.2 ст. 126 КУпАП «Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом».

А для подальшого розгляду справи водія було доставлено до Новоодеського райвідділу міліції, працівникам якого інспектори ДАІ передали і всі зібрані по даному факту матеріали.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії.

Задержан на горячем автоугонщик который был в розыске


Задержан на горячем автоугонщик который был в розыске
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!