» » Антимонопольный комитет отреагировал на заявление Пахомова

Антимонопольный комитет отреагировал на заявление Пахомова

Как уже ранее сообщалось Антимонопольный комитет займется исполкомом и "Автомобилистом" (документ)

Антимонопольный комитет отреагировал и уже есть продвижение

"До Миколаївського тервідділення у вересні 2014 року надійшло звернення Миколаївської обласної організації Української народної партії щодо обставин, які можуть свідчити про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

За переконанням заявника, визначення перевізником ТДВ "Автомобіліст" тарифу на перевезення - не є економічно обґрунтованим, а враховуючи те, що даний суб'єкт господарювання - єдиний перевізник на території м. Нова Одеса, також може свідчити про ознаки його зловживання монопольним становищем.

Дослідивши наявні матеріали, з метою дотримання норм чинного законодавства на ринку організації перевезень 17.09.2014 року, на базі Миколаївського відділення відбулось засідання круглого столу, за участю представників заявника, перевізника – ТДВ "Автомобіліст", органів місцевого самоврядування м. Нова Одеса.

В ході проведення засідання, представники сторін мали можливість обговорити спірні питання, взяти участь у дискусії щодо обґрунтованості встановлених тарифів на перевезення, окреслити шляхи вирішення проблем перевезення на території м. Нова Одеса.

Слід звернути увагу, що органи Антимонопольного комітету не впливають на тарифоутворення на ринку, а здійснює перевірку додержання порядку формування, встановлення і застосування цін (тарифів) на ринку пасажирських перевезень та відповідність їх економічного обґрунтування законодавству.

За результатами попереднього дослідження тер відділення, в межах власних повноважень, починає дослідження дій органів місцевого самоврядування на предмет дотримання законодавства про захист економічної конкуренції, зокрема вимогам ст.4 Закону України, в частині розвитку конкуренції" - сообщают в пресс-центре Антимонопольного комитета
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!