» » В Новой Одессе прошли мероприятия посвященные Международному дню людей пожилого возраста

В Новой Одессе прошли мероприятия посвященные Международному дню людей пожилого возраста

В Новой Одессе прошли мероприятия посвященные Международному дню людей пожилого возраста
Все буває у житті – стежки оксамитові й дороги круті. Не встигаєш озирнутися, а вони вже присипані золотим листопадом – у двері стукає осінь життя. Але її треба приймати з вдячністю, тому що не всім щастить дочекатися пори поважного віку. Не варто сумувати, бо й переваг немало: більше вільного часу, можливість самовдосконалення. А скільки вчених зробили відкриття на схилі літ, скільки митців створили шедеври, які все життя виношували у своїй уяві.

Наші земляки поважного віку теж відзначаються активністю. Тому заходи, в яких беруть участь представники районної ветеранської організації, завжди випромінюють позитивну енергію.

До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана України відбулися урочистості, під час яких звучали теплі слова на адресу лідерів та активістів районної ветеранської організації. Свято стало прекрасною нагодою сказати старшому поколінню Новоодещини: «Спасибі за мудрість років!».

З особливою вдячністю вшановували голову районної ради ветеранів О. І. Байбарак. Її вітали зі славним ювілеєм і високою нагородою – орденом княгині Ольги III ступеня, яку Олександрі Іванівні вручив голова райдержадміністрації Є. В. Вербін. Євгеній Валерійович зачитав пам`ятну адресу, згадуючи заслуги О. І. Байбарак у збереженні історичної пам`яті, вихованні молоді в дусі патріотизму.

Високий професіоналізм, наполегливість, доброзичливість – ці безцінні риси Олександри Іванівни відзначив голова районної ради М. М. Заболотний, наголошуючи, що вона є прикладом громадської активності, гідної наслідування. А міський голова О. П. Поляков подякував за ідеї, ініціативи, поради, які завжди є слушними для молодих керівників. Здоров`я й довголіття бажали О. І. Байбарак колеги по роботі в органах місцевого самоврядування М. Л. Базелян і А. М. Антоневич.

Про те, що Новоодеська районна ветеранська організація одна з кращих в області, говорив голова обласної ради ветеранів М. А. Поротніков. І в цьому, безумовно, заслуга її лідера – О. І. Байбарак.

Користуючись нагодою, Микола Арсентійович нагородив Почесною грамотою обласної ради ветеранів начальника УСЗН райдержадміністрації Н. Д. Поляруш – за особистий внесок у соціальний захист ветеранів району.

Сердечно привітав О.І. Байбарак колишній керівник району О.Г. Захарченко, удостоєний звання «Почесний громадянин Новоодеського району»:

- Радий, що є нагода зустрітися з новоодеситами, згадати своє минуле і

той час, коли зовсім юною Олександра Іванівна приїхала на Новоодещину, якій присвятила свої знання, організаторські вміння і значну частину життя.

О. І. Байбарак, дякуючи за щирі вітання, зауважила, що вручений їй орден – це нагорода всіх її однодумців, усіх земляків, які турбуються про ветеранів і допомагають їм. Зі словами глибокої вдячності вона звернулася до керівників району, які завжди готові підтримати, сприяти у вирішенні питань, із якими звертаються ветерани. Згадала добрим словом керівників господарств, фермерів, підприємців, які не байдужі до проблем літніх людей.

Є.В. Вербін та М.М. Заболотний вручили Почесні грамоти голови райдержадміністрації та районної ради лідерам первинок - З. І. Бойко, В. М. Мазур, О. Ф. Македонській, М. П. Панні, В. В. Лахно, О. О. Заворотній, М. Т. Костомарову, Н. О. Щербак, Л. В. Корольовій. Подякою голови райдержадміністрації та голови районної ради відзначили голову Дільничної первинної організації ветеранів – Н. О. Чорну.

За активну життєву позицію та з нагоди свята ряд очільників первинних організацій міста отримали грамоти міського голови. Це Н. Г. Горох, О. М. Панкова, О. Г. Погоріла, Н. З. Радчук, Л. М. Табакар, Є. М. Волинець, Є. В. Носкова, С. М. Заковенко.

Також члени районної ради ветеранів, голови первинних ветеранських організацій сільських рад, установ та організацій нагороджені грамотами й подяками районної ради ветеранів.

Прекрасний музичний подарунок для всіх учасників зібрання приготували знана в районі солістка Раїса Гороп`янова та вихованці музичної школи Юлія Костенко й Анна Мартинова. Наостанок ведучі бажали винуватцям свята побільше гостей у хату - таких як радість, здоров`я, втіха, добро. І щоб на нашій славній Україні всі жили у мирі та злагоді.

Олена Мельниченко
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!