» » В Новой Одессе почтили память погибших солдат освобождавших Украину от гитлеровских войск (Фото)

В Новой Одессе почтили память погибших солдат освобождавших Украину от гитлеровских войск (Фото)

У жовтні 1944-ого останній гітлерівський солдат залишив українську землю.

72 роки минуло, але ми знову і знову повертаємося до подій тієї немислимо жорстокої війни, що знаменували перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством.

Битва за визволення нашої Батьківщини тривала 22 місяці. Україна була ареною жорстоких кровопролитних боїв, великомасштабних операцій, які стали початком кінця «непереможної» фашистської армії.

Зазнавши в роки Другої світової війни величезних людських і матеріальних втрат, Україна зробила неоціненний внесок у перемогу над гітлерівською ордою та її союзниками.
В Новой Одессе почтили память погибших солдат освобождавших Украину от гитлеровских войск (Фото)

28 жовтня 2016 року голова райдержадміністрації Євгеній Вербін, голова районної ради Миколи Заболотний, міський голова Олександр Поляков, члени районної організації ветеранів, керівники та трудові колективи підприємств, установ, організацій міста, учнівські та педагогічні колективи місцевих загальноосвітніх навчальних закладів взяли участь у заходах з нагоди відзначення 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, які відбулися у центральному сквері міста Нової Одеси.

Пам'ять про воїнів всіх поколінь, що не повернулися з боїв вшанували хвилиною мовчання. Керівники району та громада міста поклали квіти до підніжжя пам’ятників та братської могили загиблих воїнів, захисників рідного краю.

Святкуючи річницю визволення України від фашистських загарбників, ми низько вклоняємося героям фронту і тилу, героям антифашистського підпілля!

Нехай звершене ними надихає усі покоління на добрі справи в ім’я миру та щастя нашої України. Бережімо мир!
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!