» » Одна из сельских школ Новоодесского района, отметила своё 50 летие (Фото)

Одна из сельских школ Новоодесского района, отметила своё 50 летие (Фото)

2 грудня Антонівська школа-інтернат святкувала півстолітній ювілей. Заклад має багату й славну історію. За час існування із його стін вийшли у доросле життя більш як 1000 вихованців, отримавши знання, перший життєвий досвід, навчившись перемагати, творити, розкривати свої таланти і здібності.
Одна из сельских школ Новоодесского района, отметила своё 50 летие (Фото)

Привітати школу-інтернат із визначною датою завітали голова Новоодеської райдержадміністрації Є. В. Вербін і депутат обласної ради А. П. Катрич.

- Велика подяка і шана всім, хто докладав максимум зусиль, щоб створити не просто хорошу школу, а теплу домівку, де панують добро і милосердя. За буденними клопотами вчителі, вихователі намагалися не розгубити розумне, добре, вічне, що проростає золотим зерном у душах вихованців. На щиру вдячність заслуговують і працівники школи-інтернату, які щодня дбають про харчування дітей, про те, щоб у приміщенні й на території було гарно й затишно. Нових здобутків усьому колективу, наснаги, здоров`я і благополуччя! - сказав Євгеній Валерійович у привітанні.
Одна из сельских школ Новоодесского района, отметила своё 50 летие (Фото)

До найкращих побажань долучився А. П. Катрич. Анатолій Петрович зичив шани й розуміння педагогам, школі-інтернату – процвітання, учням – успіхів у навчанні й досягнень у творчості й спорті. Всім – миру, здоров`я, здійснення мрій.

Учасники заходу – почесні гості, ветерани педагогічної праці, колишні працівники та учні згадували, переглядаючи документальний фільм кінця 60-х років про те, як починалася історія школи-інтернату. Порівнювали, настільки кращою, комфортнішою вона стала зараз. Але в усі часи її призначення - виховувати, ростити, навчати молоде покоління. Тому Антонівська ЗОШ-інтернат залишається вічно юним острівцем любові, добра і творчості.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!