» » В Новой Одессе чествовали ликвидаторов аварии на Чернобыльской АЭС (Фото)

В Новой Одессе чествовали ликвидаторов аварии на Чернобыльской АЭС (Фото)

14 грудня відбувся захід з нагоди відзначення дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС , в якому взяли участь голова райдержадміністрації Є.В.Вербін, голова районної ради М.М.Заболотний, керівник апарату райдержадміністрації Г.Г.Лунгол, міський голова О.П.Поляков ,голова районної Всеукраїнської громадської організації інвалідів ”Союз Чорнобиль України” Конух В.І., учасники ліквідації та громадськість міста.
В Новой Одессе чествовали ликвидаторов аварии на Чернобыльской АЭС (Фото)

З перших днів на ліквідацію наслідків були направлені більше ста представників різних організацій нашого району. Більше тридцяти пішли із життя. Пам'ять про них вшанували хвилиною мовчання.

Привітавши учасників зібрання, голова райдержадміністрації Євгеній Валерійович зазначив :

- ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС мені хотілося б прирівняти до учасників бойових дій. Їм не летіли кулі в обличчя, але на кожному кроці підстерігала невидима смерть, а це ще страшніше. Вони виконували свій обов’язок навіть не підозрюючи, що чекає в майбутньому.
В Новой Одессе чествовали ликвидаторов аварии на Чернобыльской АЭС (Фото)

Нещодавно був підписаний Меморандум про взаємодію і співробітництво між райдержадміністрацією, районною радою та районною організацією Всеукраїнської громадської організації інвалідів ”Союз Чорнобиль України”, відповідно до якого районна влада взяла на себе зобов’язання й надалі забезпечувати соціальні виплати, надання пільг, компенсацій і гарантій у розмірах та в строки згідно чинного законодавства. Це і безоплатне лікування в пільгових палатах центральної районної лікарні, безкоштовний проїзд на території Новоодещини, пільгове обслуговування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС в аптеках та стоматологічних закладах району, позачергове безкоштовне обстеження в поліклініці, проведення щорічної безоплатної диспансеризації і за її результатами – забезпечення лікування та оздоровлення в лікувально-профілактичних закладах району. Пам’ять про померлих, допомога ліквідаторам та їх сім’ям- головне завдання для державних органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Зі словами щиросердної подяки ліквідаторам за їхній подвиг та побажаннями здоров’я, благополуччя та довгих років життя, звернулися голова Новоодеської районної ради М.М.Заболотний, міський голова О.П.Поляков та голова районної Всеукраїнської громадської організації інвалідів ”Союз Чорнобиль України” В.І. Конух .
В Новой Одессе чествовали ликвидаторов аварии на Чернобыльской АЭС (Фото)

Голова райдержадміністрації Є.В.Вербін та голова Новоодеської районної ради М.М.Заболотний вручили Почесні грамоти Новоодеської районної державної адміністрації та районної ради за мужність, активну громадську діяльність, самовіддану працю учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Бельдію М.М., Рогожану С.О., Забродському А.А., Паєнтку А.М., Будорацькому С.М., Мельникову С.З.

По завершенню заходу всі присутні взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку в центрі міста, що довічно нагадуватиме городянам про події 1986-го.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!