» » Новоодесские школьники под Новый Год получили новые компьютеры (Фото)

Новоодесские школьники под Новый Год получили новые компьютеры (Фото)

Традиції, а тим паче ті, що подобаються всім, порушувати не можна. Тож новорічну ялинку не тільки треба прикрасити, а й не забути покласти під неї подарунки.
Новоодесские школьники под Новый Год получили новые компьютеры (Фото)

У Новоодеській гуманітарній гімназії їх он скільки було! Блискучими коробками встелено все підніжжя деревця . Але то лише дизайнерська хитрість, а точніше - бутафорія.

Справжні подарунки чекали учнів не під вічнозеленим символом Нового року, а в кабінеті інформатики.

Керівники району передали закладу 15 новеньких комп`ютерів, що були виділені за спеціальною програмою.
Новоодесские школьники под Новый Год получили новые компьютеры (Фото)

Голова райдержадміністрації Є. В. Вербін подякував педагогічному колективу та учням за успішні результати в навчанні та творчості, зазначивши:

- Ми не повинні відставати від стрімкого часу. Особливо молоде покоління має володіти найновішими технологіями, в першу чергу комп`ютерними. Тож сподіваюся, що поповнення матеріальної бази гімназії цьому сприятиме.

Голова районної ради М. М. Заболотний поінформував, що в області комп`ютери розподілялися відповідно до рейтингових показників району. Новоодещина виборола це право завдяки сумлінній праці працівників всіх галузей економіки району, які своєчасно сплачують податки.

Директор гімназії І. П. Гузенко дякувала керівництву району за увагу до потреб закладу, який визнано серед кращих освітніх закладів України, запевнивши, що й надалі вчителі та учні примножуватимуть здобутки.

Від імені учнів щиру вдячність за чудовий подарунок висловила президент гімназії Ольга Дорожинська. Є. В. Вербін, М. М. Заболотний, а також керівник апарату райдержадміністрації Г. Г. Лунгол, заступник виконавчого апарату районної ради, керуюча справами І. М. Чубук, начальник відділу освіти райдержадміністрації В. І. Багнюк вітали колектив гімназії з Новим роком, зичили багато щасливих і пам`ятних подій у 2017-ому, який підніме кожного на вищу сходинку в досягненні своєї мети.
Новоодесские школьники под Новый Год получили новые компьютеры (Фото)

Такий самий новорічний сюрприз отримав дружний колектив учителів та учнів Новоодеської ЗОШ №3. Тут також раділи новим комп`ютерам.

Є. В. Вербін дякував директору школи А. Л. Грич, колективу за оперативність щодо заміни вікон: і на етапі підготовки відповідної документації, і безпосередньо під час виконання робіт із демонтажу старих та встановлення нових віконних блоків. Із цим завданням ЗОШ №3 впоралася першою.

Антоніна Леонідівна, відзначивши підтримку вчителів, техперсоналу, батьків, поділилася думками:

- Така важка й відповідальна робота показала, скільки є навколо небайдужих людей, готових підставити надійне плече, коли йдеться про створення кращих умов для дітей. Тож спасибі народному депутату А. О. Вадатурському, райдержадміністрації, районній раді за здійснення такого масштабного проекту.
Новоодесские школьники под Новый Год получили новые компьютеры (Фото)

Вчителі висловили занепокоєння тим, що через нестачу приміщень не діє кабінетна система. У перспективі кількість учнів зростатиме, тож нагальною є проблема капітального ремонту старого корпусу школи.

Завершуючи розмову, Є. В. Вербін звернувся до учнів:

- Ваше завдання - берегти здоров`я змолоду і прагнути побільше знати. А вчителі вас навчать, у них є для цього вміння й досвід. Глобальною та складною є задача - відновити мир у нашій державі й зберегти її цілісність. Будемо сподіватися, що спільними зусиллями нашому народові це вдасться, і 2017-ий наблизить нас до миру й розвитку.

Почесні гості та представники ЗОШ №3 обмінялися найтеплішими побажаннями.

Олена Мельниченко
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!