» » В Новоодесском районе проводится рейд!

В Новоодесском районе проводится рейд!

В Новоодесском районе проводится рейд!
З метою профілактики та виявлення правопорушень і злочинів на території району Новоодеським відділом поліції спільно зі службою у справах дітей, РЦ СССДМ, відділом освіти Новоодеської РДА проводяться профілактичні заходи щодо виявлення дітей, які займаються бродяжництвом та жебракуванням, профілактичних відпрацювань дискотек щодо відвідування їх дітьми у вечірній час, рейдів-перевірок торговельних закладів стосовно реалізації ними спиртних напоїв та тютюнових виробів дітям.

Учасниками рейдової групи проводиться перевірка закладів, у яких здійснюється діяльність у сфері розваг, масового відпочинку людей. З адміністрацією таких закладів проводиться бесіда про дотримання обмежень щодо відвідування їх дітьми у віці до 16років. У разі виявлення вказаних порушень, вирішуються питання про притягнення винних до відповідальності за ст.180-1КУпАП.

Проводиться перевірка закладів громадського харчування, кафе, барів, ресторанів, здійснюються роз’яснювальні бесіди з їх працівниками про неприпустимість порушення вимог антиалкогольного законодавства.

За 2016 рік 4 неповнолітніми було скоєно 6 злочинів. Як правило це крадіжки, які скоєні в стані алкогольного сп’яніння. На жаль, проблема алкоголізму та пияцтва у нашій країні залишається актуальною. Бентежить те, що в тенета цього явища потрапляє все більше і більше зовсім юних. Медики вважають загрозливою для здоров’я нації популярність серед молоді, підлітків і навіть дітей слабоалкогольних коктейлів та пива, вживання яких може закінчитись алкогольним отруєнням. Наслідки захоплення алкоголем у ранньому віці - формування соматичної і психологічної патології, зменшення тривалості життя.

Шановні батьки ! Відповідно до статей 15-2, 15-3 і 17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", статей 178 і 179 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статті 13 Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливому впливу дітям до 18 років заборонено вживання тютюнових виробів та алкоголю.

Згідно статті 20-1 Закону України «Про охорону дитинства», діти віком до 16 років з двадцять другої до шостої години можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи зобов’язані вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з двадцять другої до шостої години дітей до 16 років без супроводження осіб, зазначених у частині першій цієї статті.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи мають право у період з двадцять другої до шостої години вимагати у відвідувачів таких закладів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.

Інспектор з ювенальної превенції
сектору превенції Новоодеського відділу поліції
ГУ НП в Миколаївській області
Л.А. Михальченко
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!