» » Вниманию жителей Новой Одессы которые пострадали от аварии на Чернобыльской АЭС

Вниманию жителей Новой Одессы которые пострадали от аварии на Чернобыльской АЭС

Вниманию жителей Новой Одессы которые пострадали от аварии на Чернобыльской АЭС
20 квітня 2017 року, з 10-00 до 11-00 відбудеться телефонна «гаряча лінія» за тематикою:

«Соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС»

Телефон «гарячої лінії» (0512) 24-00-49

12 квітня в малому залі райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу керівництва району та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

В роботі круглого столу взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Лунгол Г.Г., заступник керівника виконавчого апарату районної ради Чубук І.М., міський голова Поляков О.П., начальник управління соціального захисту населення Поляруш Н.Д., голова всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» в Миколаївській області Сімонян Р.Х., голова районної громадської організації всеукраїнської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Конух В.І., заступник начальника управління Пенсійного фонду України Міріченко Т.В., головний інженер філії ПАТ»Миколаївобленерго» Обухов Є.В., завідувач сектору архітектури, будівництва,інфраструктури та ЖКГ Чернов Ю.О., завідуюча поліклінічним відділенням Новоодеської центральної лікарні Ангелова Л.М., старший майстер дільниці Вознесенського відділення Новоодеського району ПАТ»Миколаївгаз» Марченко О.Н. та постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Вниманию жителей Новой Одессы которые пострадали от аварии на Чернобыльской АЭС

Про заходи із поліпшення умов соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та осіб з інвалідністю з їх числа надала інформацію начальник соціального захисту населення Новоодеської районної адміністрації Н.Д. Поляруш .
У Новоодеському районі проживає 250 постраждалих від аварії на ЧАЕС: 11 з них віднесені до першої категорії , 65 – другої, 120- третьої, 51 дитини, 3-вдови.Надалі в своєму виступі Наталя Дмитрівна навела статистичні дані щодо виплати компенсацій та допомоги цим категоріям населення, санітарно-курортного лікування та оздоровлення.

З інформацією щодо надання медичної допомоги в лікувально-профілактичних закладах області категоріям населення, постраждалим від чорнобильської катастрофи, виступила завідуюча поліклінічним відділенням Новоодеської центральної лікарні Ангелова Л.М.. Вона зазначила, що виписано безплатних рецептів на суму 5433,26 грн., зубопротезування пройшли 7 осіб на суму 16310,30 грн. На 2017 рік затверджено кошторисом 64400,00 грн..

Урядом прийнято постанову КМУ від 23.11.2016 №854 «Деякі питання санаторно – курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Безоплатними санаторно –курортними путівками, або путівками на відпочинок забезпечуються громадяни віднесені до категорії І. Строк перебування в санаторно – курортному закладі становить для громадян, віднесених до категорії І- 18 днів. Громадяни віднесені до категорії І, мають право вільного вибору закладу відповідного профілю, а також за бажанням здійснення доплати за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів у разі недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості путівки у вибраному закладі. Розмір грошової допомоги для компенсації у 2017 році вартості путівок – 5250,00 грн.

Підсумовуючи роботу круглого столу, голова всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» в Миколаївській області Сімонян Рубік Хачатурович, висловив задоволення щодо належної уваги в Новоодеському районі ліквідаторам та постраждалим на ЧАЕС стосовно медичного обслуговування та соціального забезпечення. Також він відзначив активність районної організації «Союз Чорнобиль Україна» та роботу його лідера Конуха Володимира Івановича та ознайомив присутніх зі зверненнями щодо повернення пільг та перерахунку пенсій.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!