» » В Новоодесской райгосадминистрации решили увеличить финансирование семейных амбулаторий

В Новоодесской райгосадминистрации решили увеличить финансирование семейных амбулаторий

В Новоодесской райгосадминистрации решили увеличить финансирование семейных амбулаторий
25 квітня 2017 року під головуванням Вознюк Наталії Анатоліївни, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, інвестицій, соціально – економічного розвитку територіальних громад району, децентралізації та адміністративної реформи.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради – Іпатенко Юрій Володимирович, заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації – Гриценко Олександр Васильович та працівники виконавчого апарату районної ради.

Під час засідання ухвалено питання про співфінансування з районного бюджету інвестиційного проекту: «Матеріально – технічне оснащення амбулаторій загальної практики сімейної медицини та фельдшерських пунктів Новоодеського району» на загальну суму 4008,420 тис. грн., який був підготовлений у співпраці Новоодеської районної ради, Новоодеської районної державної адміністрації з Комунальним закладом «Новоодеський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Про це йде мова на офіційному сайті Новоодеської районної ради.

Проект поданий регіональній комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Миколаївській області.

Даним проектом передбачається придбання електрокардіографів, гематологічних аналізаторів крові, аналізаторів сечі, персональні комп’ютери та автомобілі швидкої медичної допомоги.

Оснащення буде придбано для міської та сільських амбулаторій загальної практики сімейної медицини: м. Нова Одеса, с. Баловне, Гур’ївка, Новопетрівське, Сухий Єланець, Бузьке, Підлісне, Артемівка, Троїцьке, Себине.

Однією із умов залучення коштів із державного фонду регіонального розвитку є необхідність співфінансування з районного бюджету у розмірі 10 % від інвестиційного проекту, який передбачає виділення суми з місцевого бюджету 400 840 грн. З метою залучення додаткових коштів на розвиток медицини району комісія вирішила внести зміни до районного бюджету Новоодеського району на 2017 рік та передбачити збільшення видатків на суму 400 840 грн.. Дане питання винесено на розгляд позачергової сесії районної ради.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!