» » В Новоодесской райгосадминистрации прошло заседание коллегии

В Новоодесской райгосадминистрации прошло заседание коллегии

В Новоодесской райгосадминистрации прошло заседание коллегии
10 жовтня 2017 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександра Гриценка.

В засіданні колегії взяли участь керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови районної ради, начальники структурних підрозділів, управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники територіальних відомств, організацій, установ району, міський і сільські голови.

На засіданні колегії були розглянуті питання:

Про стан та тенденцію соціально-економічного розвитку Новоодеського району у січні-серпні 2017 року.

Про підсумки виконання місцевих бюджетів Новоодеського району за 9 місяців 2017 року.

Про дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» структурними підрозділами райдержадміністрації, виконавчими комітетами міської та сільських рад протягом 9 місяців 2017 року.

Про виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» протягом 9 місяців 2017 року.

Про стан виконавської дисципліни при виконанні актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за 9 місяців 2017 року.


Розглядаючи кожне питання, заступник голови районної державної адміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Гриценко та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Керівник апарату райдержадміністрації Галина Лунгол звернула увагу учасників колегії на необхідності дотримання вимог чинного законодавства з метою недопущення порушень в фінансово-бюджетній сфері, виконання контрольних термінів документів органів влади вищого рівня.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!