» » Новоодесский театр «Экспромт» получил звание "Народный" (Фото)

Новоодесский театр «Экспромт» получил звание "Народный" (Фото)

27 листопада своєрідний творчий звіт склав театр мініатюр «Експромт» Новоодеського районного будинку культури. Аматорський колектив презентував програму на право мати почесне звання «народний». Яким же було рішення атестаційної комісії?
Новоодесский театр «Экспромт» получил звание "Народный" (Фото)

Творче життя театру мініатюр «Експромт» розпочалося з приходом до Новоодеського районного будинку культури на посаду методиста театрального жанру Надії Бойченко, яка у 1993 році закінчила Миколаївське училище культури за спеціальністю «Режисер, керівник аматорського театру». Лише рік потрібно було молодому фахівцеві для того, щоб згуртувати біля себе жителів містечка, закоханих у театр і сцену. Можливість реалізувати свої таланти дала аматорам настільки велике натхнення, що у досить короткий термін жодне свято Новоодещини вже не обходилося без виступу «Експромту». Сатиричні мініатюри, дотепний гумор стали родзинкою репертуарної палітри новоодеських любителів театру.

Сьогодні театр мініатюр «Експромт» є постійним учасником і переможцем обласного конкурсу аматорських театрів ім. Є. Зарницької та «Миколаївська Мельпомена», а у 2017 році колектив посів 3 місце на Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена». Робота Надії Бойченко, спеціаліста вже з вищою профільною освітою, оцінена грамотами обласного управління культури, а у 2013 році вона була відзначена обласною премією «Кращий працівник Миколаївської області у галузі культури».

Нині до складу «Експромту» входять до 20 різновікових любителів театрального жанру. У рамках заходу колектив показав добірку мініатюр «Сімейний каламбур», у яких продемонстрував колоритність образів, позитивні емоції, оригінальне режисерське рішення у компонуванні вистави.

За рішенням атестаційної комісії, театру мініатюр «Експромт» Новоодеського районного будинку культури було присвоєно почесне звання «народний».

Щиро вітаємо новоодеських аматорів з такою яскравою подією у їхньому творчому житті! Нових цікавих постановок і перемог!
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!