» » В Новой Одессе отметили день местного самоуправления

В Новой Одессе отметили день местного самоуправления

В Новой Одессе отметили день местного самоуправления
Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

З нагоди свята, Дня місцевого самоврядування, сьогодні, 5 листопада 2017 року відбувся урочистий захід , в якому взяли участь голова Новоодеської районної державної адміністрації Р.Ф.Сташук, депутат обласної ради Ф.П.Барна, депутати районної ради, сільські голови, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

З вітальною промовою до присутніх звернувся заступник голови районної ради В.В.Євгенов. У своєму виступі Володимир Володимирович зазначив, що за роки незалежності України у місцевому самоврядуванні зроблено чимало, але далеко не все. На сьогодні залишається ще дуже багато невирішених питань і проблем, які стримують розвиток місцевого самоврядування, гальмують соціальний та економічний прогрес територіальних громад. Але, незважаючи на труднощі, місцеве самоврядування має всі шанси для його розвитку, збагачення і утвердження.

Заступник голови районної ради згадав прізвища тих, хто зарекомендував себе доброю роботою, турботою про людей, вирішенням конкретних справ. Серед них депутати районної ради, сільські голови, секретарі сільських рад, бухгалтери. Саме від них залежить своєчасність прийняття важливих для громади рішень та їх виконання, авторитет місцевого органу самоврядування.

Найщиріші вітання очільник району Р.Ф.Сташук адресував народним обранцям, наголошуючи, що роль місцевого самоврядування в оновленні й розвитку нашої держави дедалі зростатиме.Позитивний досвід країн, де влада на місцях має широкі повноваження, свідчить, що курс на децентралізацію, демократичні зміни забезпечать розвиток України. Тож нехай у кожній територіальній громаді панують злагода і благополуччя, у кожній оселі нехай буде тепло і затишно, а взаєморозуміння єднає всіх нас у наполегливій праці заради добробуту людей.

Міський голова О. П. Поляков, звітуючи про успіхи в діяльності міської ради, зичив усім, чиє життя пов'язане з місцевим самоврядуванням, оптимізму, міцного здоров'я та натхнення на добрі справи.

Заступник голови районної ради В.В.Євгенов, голова райдержадміністрації Р.Ф.Сташук, та міський голлова О. П. Поляков провели нагородження кращих працівників органів місцевого врядування, відзначивши їх особистий внесок у розвиток територіальної громади Новоодещини, професійні здобутки, активну життєву позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Заступниу керівника виконавчого апарату районної ради, керуюча справами І. М. Чубук оголосила підсумки традиційного конкурсу на кращу роботу сільських рад по дотриманню вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Переможців і лауреатів конкурсу нагородили Почесними грамотами районної ради та голови райдержадміністрації.

Переможці конкурсу представили яскраві презентації своїх закладів. Викликав захоплення виступ молодіжного виконкому міської ради, натхненником якого є секретар міської ради О. П. Пустовойтенко. Активна громадянська позиція, готовність віддавати сили, знання і вміння заради кращого майбутнього України і, зокрема, рідного міста – риси, які притаманні юним патріотам. Їх девіз: «Я цього прагну, значить так буде!»

Професійне свято стало нагодою поздоровити народних обранців з ювілейними днями народження, які вони відзначили в цьому році.
Музичні подарунки до Дня місцевого самоврядування вкотре засвідчили: Новоодещина квітне талантами.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!