» » В Новоодесской РГА прошло очередное заседание постоянной комиссии по защите прав детей

В Новоодесской РГА прошло очередное заседание постоянной комиссии по защите прав детей

В Новоодесской РГА прошло очередное заседание постоянной комиссии по защите прав детей
20 береня 2018 року пройшло чергове засідання постійної комісії при райдержадміністрації з питань захисту прав дітей за головування керівника апарату Лунгол Г.Г., також були присутні начальник служби у справах дітей Гажа М.Ю. та завідувач сектору Латій С.В., начальник відділу «Новоодеське бюро правової допомоги Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги» Скляров А.С., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Поляруш Н.Д., начальник відділу освіти райдержадміністрації Багнюк В.І., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Крикун Н.М, інспектор з ювенальної превенції Новоодеського відділення поліції ГУНП в Миколаївській області Михальченко Л.А., завідувач юридичного сектору райдержадміністрації Пушкаревський С.В., директор РЦ ПМСД Кучер О.І.

На розгляд комісії були підняті питання, стосовно: доцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей за неналежне виконання батьківських обов’язків; стану виконання батьківських обов’язків батьками відносно своїх дітей, визначення порядку побачення батьків з дитиною та особливо усунення перешкод у спілкуванні з дітьми.

Остання тема була центральною на засіданні, оскільки практично кожна колишня сімейна пара діє у своїх інтересах, забуваючи про права дітей та іншого з батьків.

Членами комісії проведено змістовну роз’яснювальну та правову роботу із батьками дітей щодо недопущення в подальшому порушення прав та законних інтересів дітей та батьків у спілкуванні з дітьми, дотримання обома сторонами конфлікту вимог Сімейного кодексу України, зокрема ч.6 статті 7:
- жінка та чоловік мають рівні права і обов'язки у сімейних відносинах, шлюбі та сім'ї та ч. 1 статті 141:
- мати, батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою.

Для батьків читачів сайту роз’яснюємо про необхідність дотримуватись норм Сімейного кодексу України з метою попередження майбутніх конфліктних ситуацій у сім’ї та в разі необхідності правової консультації з сімейних питань звертатись до Служби у справах дітей Новоодеської РДА або до Новоодеського бюро правової допомоги (м. Нова Одеса, вул. Центральна,179, тел.: 2-15-51).
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!