» » В Новой Одессе прошло заседание коллегии райгосадминистрации

В Новой Одессе прошло заседание коллегии райгосадминистрации

В Новой Одессе прошло заседание коллегии райгосадминистрации
30 березня голова районної державної адміністрації Роман Сташук провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Олександр Гриценко, керівник апарату районної державної адміністрації Галина Лунгол, міський голова Олександр Поляков, голова профспілки працівників АПР Валентина Мазур.

У засіданні взяли участь також сільські голови, керівники управлінь та відділів структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку колегії очільник району представив виконуючого обов’язків Новоодеського районного сектору ГУ ДСНС України в Миколаївській області Максима Іщенка.

За оперативну допомогу у вирішенні питання попередження надзвичайної ситуації спричиненою негодою, високий професіоналізм, здатність приймати оптимальні рішення, спрямовані на подолання наслідків стихії, активну громадянську позицію подякою голови районної державної адміністрації та голови районної ради були нагороджені:

Друца А.М. голова фермерського господарства «Друца»;

Стуканов О.Л. керівник ТзДВ «Сільгоспгосподарство «Гур’ївка»;

Іванов С.С. генеральний директор ПрАТ «Україна», голова СВК «Агрофірма «Миг-Сервіс-Агро»;

Гановський О.А.

На засіданні колегії були розглянуті наступні питання:

1.Про стан та тенденції соціально – економічного розвитку Новоодеського району у 2017 році.

2. Про підсумки виконання районного бюджету Новоодеського району у 2017 році.

3. Про підсумки діяльності тваринницької галузі району протягом 2017 року.

4. Про підготовку та проведення комплексу весняно-польових робіт під урожай 2018 року.

5. Про виконання Указу Президента України від 12 січня 2018 року № 5/2018 «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб із їх числа».

6. Про підсумки діяльності закладів культури Новоодеського району у 2017 році.

7. Про виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у 2017 році.

8. Про стан виконавської дисципліни при виконанні актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голів облдержадміністрації та райдержадміністрації у 2017 році.

9. Про зняття з контролю доручень, які втратили актуальність, виконані або мали разову дію.

Детально було розглянуто показники моніторингу соціально-економічного розвитку міст обласного значення та районів Миколаївської області. По кожному з них голова районної державної адміністрації Роман Сташук та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!