» » В Новоодесской РГА прошло заседание оргкомитета по почтению в районе 32-й годовщины Чернобыльской катастрофы

В Новоодесской РГА прошло заседание оргкомитета по почтению в районе 32-й годовщины Чернобыльской катастрофы

В Новоодесской РГА прошло заседание оргкомитета по почтению в районе 32-й годовщины Чернобыльской катастрофы
26 квітня цього року минає 32 роки з часу аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В Україні цього дня вшановуватимуть пам’ять загиблих під час трагедії та згадуватимуть про героїзм тих, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

20 квітня 2018 року під головуванням керівника апарату Новоодеської райдержадміністрації проведено засідання оргкомітету щодо відзначення у районі 32-ої річниці Чорнобильської катастрофи, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Під час засідання говорили про необхідність організації належного вшанування усіх, хто ліквідовував аварію на Чорнобильській АЕС, підтримки їхніх сімей та постраждалих внаслідок аварії.

За підсумками обговорених питань вирішено 26 квітня провести мітинг-реквієм біля пам’ятного знаку постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС. А також в цей день заплановано провести поминальну панахиду за загиблими ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС, організувати покладання квітів і лампадок до підніжжя пам’ятника
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!